Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Jonkus võitis Leedus nokaudiga

Jonkus võitis Leedus nokaudiga

kikkpoks9. aprillil toimuval Xplosion Fight Series'l üles astuv Leedu esinumber Tadas Jonkus võistles möödunud laupäeval Leedu Siemens Arenal KOK nimelisel võistlussarjal ning alistas oma vastase 3. raundis ülekaaluka TKO'ga.

Matš kulges Jonkusele viimasel ajal tavapäraseks saanud üheroundilisest pikemaks ehk 3 roundi pikkuseks, kus igas roundis järjest enam initsiatiivi kaldus Jonkuse kasuks. Viimases 3. raundis lõi Jonkus oma vastase kahel korral 8-counti ning lõpuks viskas Zajaco treener rätiku ringi, mis peatas matši vastase alistumisega.

Xplosionil läheb see Leedu nr 1 kickpoksija ja nokaudimeister vastamisi Hollandi meistrile Fahid Marrounile. Matš saab olema XFS kickboxingu reeglite järgi 3x3 minutit ja võistluskaaluks on kuni 71 kg.

"Tadas on väga jõulise stiiliga võitleja, kes alati pigem otsib võimalust lõpetada matš KO-ga, see teeb kõnealuse matši kindlasti väga põnevaks ka publikule. Tadase lisandumisega võime öelda, et kogu Baltikumi paremik on meil 9. aprilli fightcardis esindatud," lubas Moisar.
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?