Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Remy Alliksoo võitis Taimaal

Remy Alliksoo võitis Taimaal

Viimsi Tigers Gym võistleja Remy Alliksoo võitis Taimaal Bangla Boxing Stadiumil Full Muay Thai rules 5x3min kehakaalus kuni -75kg oma taikast vastast kolmandas roundis tehnilise nokaudiga.

Matsh toimus täis taipoksi reeglite järgi, ehk full muay thai rules ja lubatud olid kõik löögid käte, jalgade, põlvede ja küünarnukkidega ning lubatud oli ka püstimaadlus.
Viimsi Tiiger Remy suutis domineerida tervet matshi kulgu hoides vastast eemal oma tugevate käte- ja lähivõitluses küünarnukkide löökidega. Vastaseks oli kogenud kohalik Tai võitleja Sornpikat, kel peetud juba rohkem kui taipoksi 140 matshi, taikas töötas tugevaid jalalööke ehk low-kicke ning kasutas lähivõitluses palju püstimaadlust ehk klinchi.
Kohtunik lõpetas kolmanda roundi keskel matshi, sest Tai võitleja Sornpikat ei suutnud matshi jätkata peale tugevate Remy käte seeriate tabamust. Tehnilise nokaudiga kuulutati võitjaks Remy Alliksoo.

"Suutsin kohe esimesest raundist alates oma tempoga matshi alustada ja surusin vastase kaitsesse. Peale mõningate tugevate seeriate tabamist olin kindel, et võidan selle matshi. Vastane suutis aga lüüa mitu teravat low-kicki ja nüüd vist lonkan veel mitu päeva." Sõnas rõõmsalt peale matshi võidukas Alliksoo "Matsh oli minu jaoks väga hea kogemus ja olen õnnelik, et sain oma kogemused proovile panna just taikast võitleja vastu. Tunnen, et tugevad treeningud on ära tasunud. Olen väga tänulik oma treeningpartneritele Tony Hitrovile ja Andra Ahole ning minu treeneritele Ivo Pukk'ile ja Andres Malleusele, kes on aidanud mind antuks matshiks väga põhjalikult ettevalmistada ja, et nad utsitasid ning toetasid mind rasketel treeningutel. Samuti tahan tänada oma toetajaid ja koduklubis Viimsi Tigers Gymis treenivaid Tiigreid"


Remy Alliksoo on treeningud terve aprilli kuu Taimaal taipoksi koos teiste Eesti taipoksi tippudega.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?