Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Võrovski kaotas kohtunike otsusega

Võrovski kaotas kohtunike otsusega

Tondiraba jäähallis toimunud No1 Fighting Show 5 Eesti sportlastele palju võidukaid lahinguid ei toonud. Ürituse peamatši pidanud Maksim Võrovski kaotas kohtunike otsusega Aleksandr Oleinikule. Tituleeritud ukrainlane suutis meie mehe distantsis võitlust vältiga ja pommitas kaugelt teravate löökidega või ründas klintšist põlvedega. Võrovski Oleiniku hea liikumise ja pikkuse vastu sellel korral rohtu ei leindud ja tulemuseks kaotus.

Kaotused tuli vastu võtta ka Ott Remmeril, Edvin-Erik Kibusel ja Alik Tseikol. Kui Remmer ja Kibus kaotasid kohtunike otsusega, siis Tseiko jäi õhtu ainsas MMA matšis peale edukat mahaviimist ukrainlasest sambo maailmameistri Pavel Kuschi kägistusse kinni ning oli sunnitud alistuma.

Kodupubliku ees pakkusid siiski kaks meest ka võidurõõmu. Rustam Gurbanov võitis oma vastast kohtunike otsusega. Poksimatši pidanud Mirkko Moisar tabas oma vastast esimeses raundis selliste haamritega, et kreeklane teise raundi enam välja ei tulnud ja Moisarile võit tehnilise nokaudiga.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?