Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Eestlastele kolm Kulda ja Hõbe Helsingi Openilt

Eestlastele kolm Kulda ja Hõbe Helsingi Openilt

Viimsi Tigers Gym sportlased Maikel Astur, Andi Uustalu, Ilari Nuutinen ja Karl Jürgenson osalesid novembri alguses Soomes Helsinki Open 2016 rahvusvahelistel kikkpoksi võistlustel. Võistlused toimusid WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) reeglite järgi ja osalesid kõik suuremad Soome kikkpoksi spordiklubid.

Kuldmedalid võitsid Andi Uustalu, Maikel Astur ja Karl Jürgenson. Hõbemedaliga naases koju Ilari Nuutinen. Kõik sportlased treenivad Viimsi Tigers Gym spordiklubis.
"Viimsi Tiigrid näitasid väga head kikkpoksi taset ja tehnikat. Heade tulemuste poolest kindlasti kõige resultatiivseim tiim meie võistlustel. Täname Viimsi Tiigreid omalt poolt meie võistlustel Helsinki Open 2016 osalemast." kiitis Tiigreid peale võistlusi Soome Kickboxi Föderatsiooni asepresident Anti Sariola.
Viimsi Tigers Gym peatreeneri Ivo Pukk sõnul oli võistlus edukas "Rahvusvahelistelt võistlustelt on alati hea koju tulla kuldmedalite ja mitmete esikohtadega. Helsinki on meile lähedal ja püüame alati kõikidest sellistest suurvõistlustest osa võtta. Poisid valmistusid võistlusteks hästi ja tulemused räägivad enda eest. Tahaks siin kohal eraldi tänada ja tunnustada meie kikk- ja poksi treenereid: Kristjan Raudsepp, Jevgeni Ovsjannikov ja Sten Sakson, kes on meie poisse tugevalt treeninud ja aidanud meie sportlaste taseme viia nii kaugele, et võistlustelt tulevad esikohad."
Peatreeneri sõnul on aga noorsportlaste suuremad ja tähtsamad võistlused alles ees "Oleme veel noor spordiklubi, treenime Viimsis poisse alles neljandat aastat, tulemused on head, kuid suuremad ning olulisemad võistlused on meie klubi sportlastel veel tulemas. Detsembris on toimumas Tallinnas üks väga hea rahvusvaheline kikkpoksi turniir FFC-ESTOPEN 2016, sinna on tulemas lähiriikidest tugevad vastased ja loodame ka sealt esikohti võita. Aasta alguses on plaanis üks raske treeninglaager Eestis ja peale seda tulevad võistlused Rootsis, Soomes ja Saksamaal."
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?