Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Moisarid särasid taas KOKil

Moisarid särasid taas KOKil

Tondiraba spordihallis toimus järjekordne poksi ja kikkpoksi võistlus King of Kings. Võitlusõhtu peamatšiks oli tiitlimatš väljakutsuja Markko Moisari ja 65kg kehakaalu valitseva meistri Stanislav Renita vahel. Kiirem ja parema liikumisega Moisar tabas Raskesport.ee tööka kollektiivi silma jaoks paremini, kuid kohtunikud arvasid teisiti ja meistrivöö omanikuna jätkab Renita. Renita võit tuli siiski kohtunike jagatud otsusena - üks kohtunikest nägi võitmas ka meie meest.

Mirkko Moisar pani oma parema poksi ja hea vormi maksma Giorgos Kostanidise vastu. Küprose mees loobus edasi poksimisest enne kolmanda raundi lõppu. Enne seda oli Moisar ta mitu korda põrandale saatnud.

KOK Grand Prix finaalmatš kuni 85kg kehakaalus toimus kreeklase Petros Vardakase ja ukrainlase Alexander Oleiniku vahel. GP võitjana väljus matšist Oleinik.

Hendrik Themas kaotas oma pikkuse eelise maksma pannud poolakale Dawid Mirkowskile kohtunike ühehäälse otsusega.

Kolmandas raundis leedulase Jan Nausi põrandale löönud Andi Uustalu kindlustas sellega kohtunike ühehäälse otsuse ja võidu.

Kohaliku oodatud vastasseisu Maikel Asturi (Viimsi Tigers) ja Karl Joonatan Kvelli (KRVA) vahel võitis lisaraundis Astur. Otsustavaks sai Asturi tehnilisem ja energiasäästlikum töö põhiraundides, mis lubas mehel lisaraundis auru juurde keerata.

Ainsas naiste jõukatsumises läks matš lisaraundini. Lisaraundis suutis rohkem tabavaid lööke sooritada soomlanna Piia Haverinen ja Andra Ahol tuli sellel korral vastu võtta kaotus.

Klassikalise poksi matšides olid võidukad Rain Karlson ja Pavel Semjonov. Rain Karlson võitis Marat Mirzabalajevit otsusega. Pavel Semjonov võitis otsusega leedulast Deividas Girulist.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?