Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Kikkpoksi ESTOPEN 2011 tulemused

Kikkpoksi ESTOPEN 2011 tulemused

ESTOPEN 2011Möödunud nädalavahetusel toimusis Tallinnas Kalevi Spordihallis Eesti lahtised kikkpoksi meistrivõistlused. Lisaks kohalikele sportlastele tulid võistlejad kohale veel: Lätist, Hollandist, Soomest, Norrast, Venemaalt, Saksamaalt ja Iisraelist. Raskesport.ee annab ülevaate võistluste tulemustest.

Võistlusalad ja kaaluklassid, milles võisteldi:
Low-kick seeniorid (MLK) ja juuniorid (JLK):
-51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75, -81, -86, -91, 91+ kg.
Full-contact seeniorid (MFC) ja juuniorid (JFC):
-51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75, -81, -86, -91, 91+ kg.
K-1 reeglid seeniorid (MKR) ja juuniorid (JKR):
-51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75, -81, -86, -91, 91+ kg.
Full-contact, K-1 reeglid and Low-kickboxing naised (FFC, FKR and FLK)
-48, -52, -56, -60, -65, -70, +70 kg.
Light-contact seeniorid (MLC) ja Kick-light kickboxing seeniorid (MKLK) vanus 18-45, light-contact juuniorid (JLC) ja Kick-light kickboxing juuniorid (JKLK) vanus 16-18:
-57, -63, -69, -74, -79, -84, -89, -94, +94 kg.
Light-contact naised (FLC) ja Kick-light kickboxing naised (FKLK), vanus 15-40
-50, -55, -60, -65, -70, 70+ kg.

Võistkondlikud tulemused:

nr. CLUB GOLD SILVER BRONZE POINTS
1 EAK 6 11 9 49
2 ST.PETERBURG 3 3 5 20
3 VANTAAN KK 4 3 0 18
4 CHAMPIOMS CLUB 3 2 0 13
5 GARANT 3 1 2 13
6 TTBC 2 1 0 8
7 BANZAI 1 2 1 8
8 BUDOKAN 1 1 2 7
9 TUGEV TAHE 2 0 0 6
10 ISRAEL 2 0 0 6
11 KONKIRO 1 1 1 6
12 SINTAI-S 0 2 2 6
13 KOMBAT 1 0 2 5
14 KUSHIN-KAN 0 2 1 5
15 DAIGO 0 2 1 5
16 PÄRNU EVERLAST 1 0 1 4
17 SEMENKOV 1 0 0 3
18 GERMANY 1 0 0 3
19 SKA 1 0 0 3
20 SDVA 1 0 0 3
21 SPARTA 1 0 0 3
22 DZÖSINMON 0 1 0 2
23 NORD 0 1 0 2
24 TEAM MOISAR 0 1 0 2
25 PSK, NARVA 0 1 0 2
26 LAPENRANTA 0 1 0 2
27 MMA IMATRA 0 1 0 2
28 TALÖLINNA SHAOLIN 0 0 2 2
29 NEDERLANDS 0 0 1 1
30 LTKA 0 0 1 1

 

Meeste K-1 reeglid:

-63.5 1 ISMAILOV, Geis GARANT EST

2 ARIK, Maksim PSK EST

3 VALDMAA, Oskar DAIGO EST

3 MURUSALU, Raido EAK EST
-67 1 ROMANOV, Stepan SPARTA RUS

2 KARHUNEN, Niko Lappenranta FIN

3 ROHTLA, Henri TTBC EST

3 TIITRE, Egerd SHAOLIN EST
-75 1 RENNO, Kevin TTBC EST

2 VINIGRAD, Filipp GARANT EST

3 ALEKSEYEV, Alekseij Peterburg RUS

3 BOLSHAKOV, Aleksandr SHAOLIN EST
-81 1 SKRINDA, Donat EAK EST

2 KAUTONEN, Alpo MMA Imatra FIN
-86 1 LEVI, Eldad KICK ISR

2 MANZOLO, Andrei EAK EST

3 VASSILEVSKI, Mihhail GARANT EST

3 SARIOLA, Antti BUDOKAN FIN

Ülejäänud tulemused:

kaal stiil/sugu koht nimi klubi riik
-63 MLC 1 ARTEMYEV, Artem Peterburg RUS


2 YUDIN, Denis Peterburg RUS


3 KUTELEVS, Anatolijs LTKA LAT


3 DMITRIJEV, Valeri BANZAI EST
-79 MLC 1 KUZNECOVS, Vadims Semenkov LAT


2 GORBATJUK, Dmitri Sintai-S EST


3 BRUSSIN, Anton Sintai-S EST
-65 FKLC 1 NEUYMINA, Veronika EAK EST


2 VIDJAJEVA, Jelena EAK EST
-63 JKLC 1 GERASSIMOV, Valeri BANZAI EST


2 PODVLASNI, Aleksandr EAK EST
-74 MKLC 1 RÄNI, Tarvo EAK EST


2 KOZLOV, Oleg BANZAI EST
-84 MKLC 1 LILLEMÄGI, Aivar EAK EST


2 DEMENTEV, Dmitri EAK EST


3 MIKKONEN, Juhani KUSHIN-KAN FIN


3 TAZATKIN, Radion Sintai-S EST
-56 FFC 1 SØRLJE, Tonje Champions NOR


2 PITKÄLÄ, Jutta KUSHIN-KAN FIN
-60 FFC 1 ELGAN, Fam Camilla Champions NOR


2 VIKSTEN, Camilla Vantaan KK FIN


3 OGURTSOVA, Anastasija Peterburg RUS


3 LJUTAK, Julia Peterburg RUS
-65 FFC 1 KATAS, Anne Vantaan KK FIN


2 FONNES, Cathrine Champions NOR


3 ZHELEZNYAKOVA, Darja Peterburg RUS
91+ JFC 1 MACHIKIN, Egor Peterburg RUS


2 HRAMLEJA, Artjom EAK EST
-71 MFC 1 DELLERMAN, Dominik Sossnaclub GER


2 ZHURAVLEV, Andrei NORD RUS


3 KRASYUKOV, Maxim Peterburg RUS


3 MUTTIK, Janar KOMBAT EST
-75 MFC 1 HAKULINEN, Markus Vantaan KK FIN


2 SEIFULLA, Shamil KUSHIN-KAN FIN


3 VINOGRADOV, Konstantin NORD RUS


3 PIHL, Mihkel EAK EST
91+ MFC 1 ZYKOV, Vitali SKA RUS


2 MÖLS, Herdrik DAIGO EST


3 SUKSI, Pirkka BUDOKAN FIN
-52 FLK 1 ROTEM, Adi Kick ISR


2 VÄÄNÄNEN, Maarja-Liisa Vantaan KK FIN


3 VEIBER, Pamela KOMBAT EST


3 MARKOVSKAJA, juliana EAK EST
-60 FLK 1 ELGAN, Fam Camilla Champions NOR


2 VIKSTEN, Camilla Vantaan KK FIN
-65 FLK 1 KATAS, Anne Vantaan KK FIN


2 FONNES, Cathrine Champions NOR
-67 JLK 1 TOKOVENKO, Andrijus TUGEV TAHE EST


2 BARDAKOV, Nikita Sintai-S EST
-75 JLK 1 TAMMISTU, Romet EVERLAST EST


2 KÜLA, Martin Dzösinmon EST
-60 MLK 1 KERIMOV, Elgun Peterburg RUS


2 GRÖN, Tommi BUDOKAN FIN
-63.5 MLK 1 KOREDE, Lawrence Vantaan KK FIN


2 ISAYEV, Dmitri Peterburg RUS


2 REMIZOV, Ivan Peterburg RUS
-67 MLK 1 RENLUND, Mikael BUDOKAN FIN


2 LEMETI, Rodion EAK EST
-71 MLK 1 VELS, Aap TUGEV TAHE EST


2 JEKIMOV, Jevgeni EAK EST


3 ROMANOV, Dmitri EAK EST
-81 MLK 1 STSERBAKOV, Nikita EAK EST


2 PÜVI, Raimo DAIGO EST
-86 MLK 1 RUUDER, Rain KOMBAT EST


2 RUSSINOV, Pavel BANZAI EST


3 KATALANC, Johan KICK NDL
91+ MLK 1 TÕMTSISIN, Jaroslav EAK EST


2 MAKAROV, Pavel EAK EST


3 VLASSOV, Anton EAK EST
70+ FKR 1 MELIKHOVA, Anna SDVA CLUB RUS


2 JÄRVE, Kersti EAK EST


3 GRISINA, Jana GARANT EST


3 SOPP, Angelika EAK EST
-54 JKR 1 NIKITIN, Ilja KONKIRO EST


2 TSEHHANOVITS, Vitali EAK EST
-60 JKR 1 LEOKIN, Raido TTBC EST


2 MOISAR, Marko TEAM MOISAR EST


3 KOROTKOV, Mark EAK EST


3 SAVELEV, Aleksandr KONKIRO EST
-75 JKR 1 MOTRITSUK, Nikita GARANT EST


2 MUGAMÄE, Artur EAK EST


3 MIHHAILOVSKI, Nikita EAK EST


3 TAMMISTU, Romet EVERLAST EST
-81 JKR 1 SHMIGOL, lja GARANT EST


2 TROHATSEV, Aleksandr KONKIRO EST


3 DEJEV, Jaroslav EAK EST

Tulemuste üle võib arutleda: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=5503

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?