Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Uudised
Uudised

Maikel Astur võitis kikkpoksi EMil hõbemedali

KikkpoksBratislavas peetud kikkpoksi Euroopa meistrivõistlustel võitis Maikel Astur (75kg) hõbemedali K-1 reeglitega võistlusklassis. Meistriks tuli Eesti spordifännile hästi tuttav Maksim Spodarenko.

Loe edasi...

Mattias Kuusik võitis judo Malaga EK-etapil kulla

Eesti koondislane Mattias Kuusik (-90kg) naasis peale pikka võistluspausi matile Malagas toimunud Euroopa Karikaetapil ning jättis vastastele tühjad pihud.

Algavad maailmameistrivõistlused maadluses 2018

Maadlus20.-28.10.2018.a toimuvad Ungaris Budapestis maailmameistrivõistlused maadluses.

Kaido Leesmann võitis jõutõste EM-il kaks kulda

Luxembourgis 9.-13. oktoobrini toimuvatel lamades surumise Euroopa meistrivõistlustel võitis Eesti esindaja Kaido Leesmann absoluutarvestuses kuldmedali. „Eesti pole varem absoluutarvestuses esikohta saanud, olen vägagi rahul“ sõnas Leesmann.Lisaks võitis Leesmann (SK Reval-Sport) üle 120-kiloste 40-49-aastaste tõstjate klassis esikoha tulemusega 305 kilogrammi.EM-il osalevad 30 riigi sportlased. Kaido Leesmann on 41-kordne Eesti meister jõutõstmises ja lamades surumises. Ta on püstitanud üle 94 Eesti rekord