Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Uudised
Uudised

Eesti maadlusneiud tulid Rootsis auhinnalistele kohtadele

Rootsis toimuval tugevatasemelisel naistemaadluse turniiril Klippan Lady Open esinesid hästi Eesti neiud. Kadettide vanuserühmas saavutasid Marta Pajula (-69 kg, SK Tapa) 2. ja Viktoria Vesso (-65 kg, EMÜ SK) 3.koha. Marta sai võidud Soome ja Poola sportlaste üle, Viktoria Itaalia, Ungari ja kahe Poola neiu üle. Mõlemad tunnistasid ainult Jaapani esindajate paremust. Maarja Plaser (-49 kg, Korrus3) ja Nele Truber (-53 kg, Korrus3) tulid oma kehakaaludes 11.kohale.

Loe edasi...

Eesti meistrivõistlused maadluses 2018

Valgas toimusid Eesti meistrivõistlused naiste-, vaba- ja kreeka-rooma maadluses. Meie paremikust jäid erinevatel põhjustel eemale kreeka-rooma maadlejad Heiki Nabi ja Ardo Arusaar, samuti vabamaadleja Aimar Andruse. Kokku osales 157 sportlast.

Toimusid U16, U18, U21 Euroopa meistrivõistlused karates

Sotšis toimusid nädalavahetusel Euroopa meistrivõistlused karates vanuseklassideleU16, U18, U21. Medalid ei jäänud tulemata ka meie sportlastele:

Tartus selgusid 2018 Eesti meistrid vabavõitluses

MMA EMV 2018 (foto: Caspar Aru): Silver Naarits (MMAces) vs Toni Liimatainen (Garant)27. – 28. jaanuaril toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Eesti meistrivõistlused vabavõitluses. Lisaks täiskasvanutele selgitati meistrid välja ka juunioride (16-17 eluaastat) vanuseklassis.Eesti meistriteks tulid:Ksenija GRABOVA (3D Treening), naised -56,7 kgAksel ARNA (Englas), juunior -61,2 kgValter TREI (MMAces), juunior -65,8 kgMadis MÄESTE (MMAces), mehed -65,8 kgKevin OJAVEER (Englas), juunior -70,3 kgKaupo KOKAMÄGI (Englas), mehed -70,3 kgJenss LOOTUS (MMAces), juunior -77,1 kgMarko LAIKASK, -77,1 kgMartin TIMBERG (MMAces), juunior -83,9 kgKristjan TÕNISTE, -83,9 kgVallo KAPPAK (MMAces), -93,0 kgToni Eino Olavi LIIMATAINEN (Garant), -120,2 kgPriit VÄRNO (Võimla), 120,2+ kgKNOCKOUT.ee eriauhinna kõige jõulisema alistuse eest sai Kristjan TÕNISTE. Parima spordiklubi karika võitis Pärnu spordiklubi MMAces (23 punkti), teiseks tuli Tartu spordiklubi Englas (17 punkti) ning kolmandale kohale jõudis Tallinna spordiklubi 3D Treening (11 punkti).FINAALIDE PÄEVA TULEMUSED:1. -65,8 kg FINAALMadis MÄESTE (MMAces) vs Semjon KARHANIN (MMAces)Võitja: Madis MÄESTE (MMAces) alistusega (giljotiin) I raundis 0:552. Juunior -70,3 kg FINAALRasmus KLAOS (Englas) vs Kevin OJAVEER (Englas)Võitja: Kevin OJAVEER (Englas) tehnilise nokaudiga (püsti käelöögid pähe) II raundis 0:193. -70,3 kg FINAALRasmus TALI (3D Treening) vs Kaupo KOKAMÄGI (Englas)Võitja: Kaupo KOKAMÄGI (Englas) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis4. Juunior -77,1 kg FINAALJenss LOOTUS (MMAces) vs Sten-Martin MÄGI (Englas)Võitja: Jenss LOOTUS (MMAces) alistusega (tagantkägistus) III raundis 2:215. -83,9 kg FINAALKristjan TÕNISTE vs Ergo SALUS (3D Treening)Võitja: Kristjan TÕNISTE alistusega (vigastus) I raundis 0:476. -93,0 kg FINAALVallo KAPPAK (MMAces) vs Oleg KOREN (Tokon)Võitja: Vallo KAPPAK (MMAces) alistusega (kolmnurkkägistus kätega) II raundis 2:557. -120,2 kg FINAALDanel LEEVIT (Võimla) vs Toni Eino Olavi LIIMATAINEN (Garant)Võitja: Toni Eino Olavi LIIMATAINEN (Garant) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis

Epp Mäe saavutas Venemaal 3.koha

Eesti parim naismaadleja Epp Mäe tegi tänavuse avastardi Venemaal Krasnojarskis tugevatasemalisel Ivan Jarõgini Grand Prix`il, saavutades kehakaalus -76 kg 3.koha. Epp Mäe alistas Venemaa sportlased Alena Staroduptseva (2016 EM 2.) ja Anžela Kataeva, alistuda tuli tal üksnes 2015.a MM-i hõbedale Qian Zhou`le (Hiina), punktikaotus 1:3.