Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Vehklemine Rahvusvahelisel vehklemisturniiril Anastassia Cup võidutses Madina Azizova

Rahvusvahelisel vehklemisturniiril Anastassia Cup võidutses Madina Azizova

Tallinnas peetud Anastassia nimelise tütarlapse mälestusvõistlustel epeevehklemises võidutsesid naiskadettide turniiril Madina Azizova ja vehklemisklubi Tallinna Mõõk.

15. juubeliturniiril jõudsid individuaalvõistluse finaali Audentese Spordikooli õpilased Azizova ja Liza Manajenkova (Rünnak). Koolikaaslaste duellist väljus võitjana Azizova torgetega 15:13. Kolmandad kohad said leedulannad Vikte Azukaite ja Akvile Katkovaite (mõlemad Kaunas).

Individuaalvõistluse tulemused

Võistkonnavõistluse finaalis alistas Tallinna Mõõk (Azizova, Brenda Roosimaa, Anzelika Fedoruk ja Katriina Somelar) torgetega 45:33 Kaunase vehklemisklubi (Azukaite, Katkovaite, Gabriele Paleviciute). Kolmanda koha teenis Rünnak/HFM koosseisus Manajenkova, Polina Anissimova ja Anna Vuorinen.

Võistkonnavõistluse tulemused

Ühtlasi oli turniiri näol tegemist ka naiskadettide viimase jõuprooviga enne aprillikuu alguses Horvaatias toimuvaid kadettide- ja juunioride maailmameistrivõistlusi. Lisaks Azizovale ja Manajenkovale osaleb maailmameistrivõistlustel ka hetkel Horvaatias treeninglaagris viibiv Eesti selle vanuseklassi edetabeli liider Elena Koit (En Garde). Naiskadettide individuaalturniir toimub 7. ja 8. aprillil.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?