Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Vehklemine Sten Priinits jõudis Berni MK-etapil põhiturniirile

Sten Priinits jõudis Berni MK-etapil põhiturniirile

Šveitsis Bernis peetaval meeste epee MK-etapil tagas Sten Priinits läbi kvalifikatsiooniturniiri pääsu 64 parema hulka, kus läheb homme vastamisi lõunakorealase Kyoungdoo Parkiga. Nikolai Novosjolov eelringides vehklema ei pidanud ja alustab võistlust homsel põhiturniiril. Novosjolovi avaringi vastaseks on ungarlane Matyas File. Nii Priinitsa kui ka Novosjolovi kohtumine algab Eesti aja järgi kell 11.20.

Priinits läbis täna peetud alagrupiturniiri kolme võidu ja kolme kaotusega. Pääsuks 64 parema hulka alistas ta järjest kaks Saksa vehklejat: esmalt Fabian Herzbergi 15:10 ja seejärel Stephan Reini 15:9.

Itaalias Legnanos peetaval naiste epee MK-etapil tagas läbi eelringide pääsu 64 parema hulka tänavune juunioride maailmameister Katrina Lehis. Alagrupis teenis ta viis võitu ja ühe kaotuse ning enam play-off ringis vehklema ei pidanud. Tänu kõrgele positsioonile maailma edetabelis ei pidanud täna eelringides vehklema Erika Kirpu, Irina Embrich ja Julia Beljajeva.

Homsel põhiturniiril kohtub Lehis Eesti aja järgi kell 10.55 hiinlanna Yixuan Xiangiga, Beljajeva vastaseks on venelanna Tatjana Andrjushina (algus kell 11.45), Kirpu kohtub rumeenlanna Simona Popiga (algus kell 12.10) ja Embrichi vastaseks on itaallanna Francesca Boscarelli (algus kell 11.45).

Kristina Kuusk ja Nelli Paju piirdusid kvalifikatsiooniturniiriga.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?