Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Vehklemine Doha GP-etapil pääses põhiturniirile neli Eesti naisvehklejat

Doha GP-etapil pääses põhiturniirile neli Eesti naisvehklejat

Naiste epee GP-etapil Dohas kvalifitseerusid 64 parema hulka Erika Kirpu, Irina Embrich, Julia Beljajeva ja Katrina Lehis. Kristina Kuusk ja Nelli Paju piirdusid kvalifikatsiooniturniiriga.

Kirpu ja Embrich tagasid pääsu põhiturniirile tänu kõrgele kohale maailma edetabelis. Julia Beljajeva sai alagrupiturniiril 3 võitu ja 3 kaotust ja alistas seejärel sakslanna Anja Schuenke 15:8. Lehis teenis alagrupis 4 võitu ja 2 kaotust ning võitis seejärel rootslannat Kinka Barvestadi 15:9.

Nii Kuusk kui ka Paju said mõlemad alagrupis 4 võitu ja 2 kaotust. Kuusk kaotas seejärel napilt 14:15 itaallanna Federica Santandreale, Paju sama tulemusega Venetsueela vehklejale Dayana Martinezile. Kokkuvõttes sai Kuusk 68. ja Paju 72. koha. Kokku 121 osalejat.

Homsel põhiturniiril kohtub Beljajeva Eesti aja järgi kell 08.00 rohelisel rajal rumeenlanna Ana Maria Branzaga, Kirpu kell 08.00 sinisel rajal itaallanna Federica Santandreaga, Lehis kell 08.50 rohelisel rajal venelanna Tatjana Logunovaga ja Embrich kell 09.40 rohelisel rajal šveitslanna Pauline Brunneriga.

Vehklemisliit
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?