• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Vehklemine Vehklemisklubi En Garde tuli Euroopa karikavõistlustel viiendaks

Vehklemisklubi En Garde tuli Euroopa karikavõistlustel viiendaks

Itaalias, Napolis toimunud Euroopa klubide karikavõistlustel sai Haapsalu vehklemisklubi En Garde viienda koha.

Irina Embrich, Kristina Kuusk ja Nelli Paju olid alagrupiturniiril torgetega 45:39 paremad Suurbritannia klubist London Thames ja kohalikust Gruppo Sportivo Aeronauticast 45:38.

Veerandfinaalis tuli En Gardel tunnistada Vene klubi FC Russia 45:42 paremust. Edasistes kohamatšides alistati 45:25 Tšehhi esindus Dukla Olomouc ja teistkordselt Gruppo Sportivo Aeronautica 45:39.

Turniiri võitis Rumeenia vehklemisklubi C.S.A. Steaua Bucarest, kes finaalis oli torgetega 45:35 parem En Garde alistanud FC Russiast.