(spoiler) UFC arutelu

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas KnockOut » 06 Juul 2018 10:34

Jackpot kirjutas:Nii, Holloway siis väljas. Ja mingite müstiliste terviseprobleemidega. Väga kahju nii matšist kui ka Hollowayst endast.

Ma arvan, et põhiline süüdlane oli halb kaalulangetus. kindlasti võis veel midagi olla, aga seda ma veel ei tea. Ei tahaks uskuda, et Hollowayl juba CTE on. Ju siis teadsid, et kaal alla ei tule ja peideti mingi teise põhjuse taha. Holloway on 25.a ja 180 cm, kardan et enam ta 145 ei saa. Sama lugu Ortegaga. Tüüp on väga suur oma kaaluklassi kohta. Kardan, et vähemalt üks neist enam järgmisel korral kaalu ei saa. Holloway pidi nüüd kõvasti puhkust saama. Tehku Ortega vs Stephens interim tiitli peale.

Ma arvan, et 1-2 aasta pärast on selle kaalu champ Stephens, Bektic, Moicano või Zabit.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Vallo » 09 Sept 2018 20:06

//viisin Bellatori arutelu Bellatori teema alla
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas jüri » 09 Sept 2018 23:48

Yo
Andestage vaesele pimedale kassbasiiljole rumal küsimus - kustkaudu tänapäeval UFCd vaadatakse?
Kasutaja avatar
jüri

PostitusPostitas KnockOut » 14 Sept 2018 02:53

jüri kirjutas:Yo
Andestage vaesele pimedale kassbasiiljole rumal küsimus - kustkaudu tänapäeval UFCd vaadatakse?

UFC.tv

8 euri kui ühe kuu kaupa võtta. Meie Eestis näeme Fight Nighte ja Foxi üritusi ehk siis ühe sõnaga kõike, mis ei ole PPV. Pluss veel kõik vanad üritused (UFC, PRIDE, K-1 jne) olemas ja saab järele vaadata. Väga hea diil selle raha eest. HD PPV on 35 eurot.
Kasutaja avatar
KnockOut

Eelmine

Mine Arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline