Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Portaalist

Portaalist

Saada link Prindi PDF

Mis on võitlusspordi ja üldfüüsilise treeningu portaal Raskesport.ee?

Raskesport.ee on spordiportaal. Portaali eesmärk on tutvustada võitlusspordialasid, mitmekülgset üldfüüsilist treeningut ja sportlikku eluviisi kõikidele Eesti inimestele, levitades vastavat kvaliteetset teavet.

Meie missioon - Tutvustada võitlusspordialasid ja sportlikku eluviisi igale Eesti inimesele ning levitada vastavat kvaliteetset teavet, suurendades seeläbi ühiskonna heaolu.

Meie visioon - Eestis on kõik inimesed teadlikult sportlike eluviisidega ja peavad tähtsaks tervist. Kõik huvituvad võitlusspordist kui elutervest spordisuunast või põnevast vaatemängust.

Raskesport.ee kajastab uudiseid, kirjutab ja avaldab artikleid, annab treeningnõu nii alles sobivat harrastust otsivale inimesele kui ka sportlasele, kes veedab treeningutel olulise osa päevast, hoiab kursis võistluste ja üritustega ning võimaldab kõige selle üle arutleda foorumis.

Kui Sul on ideid ja ettepanekuid, mida sooviskid siin portaalis veel näha või teha, palun kirjuta meile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Samuti on oodatud võitlusspordi ja üldfüüsilise treeninguga seotud pressiteated - alates uutest trennidest kuni võistluste ja sportlaste edulugudeni.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?