(spoiler) UFC arutelu

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas KnockOut » 11 Mai 2017 13:02

Bisping vs GSP on maas!

Väga hea, et seda jama ei juhtu. Lõpuks saab divisjoniga edasi minna. Mulle meeldib GSP, aga kes viitsib seda diivat kuni novembrini või uue aasta alguseni oodata? Loodetavasti tuleb Yoel vs Bisping kiiresti ja Bisping saab rankingus kukkuda sinna, kuhu ta tegelikult kuulub. Ehk siis top 10 piirimaile.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 23 Juun 2017 04:32

Andrei Manzolo tegemised tundub, et on kahe silma vahele jäänud. Nädalavahetusel teeb CW matshi Lee Chadwicki vastu. On endale 15-5 rekordi kokku ajanud, aga siin on paar päris suurt AGA..

Can crushing... Manzolo on KOLM korda kellegi Shaun Lomase (MMA rekord 21 võitu ja 68 kaotust LOL) vastu võidelnud ja võitnud kõigil kolmel korral teda esimese raundi käelukuga. Kui Manzolo eelmiseid vastaseid vaadata, keda ta võitnud on, siis nad kas on teinud oma esimest matshi või on negatiivse võidu ja kaotuste suhtega.

Sellegipoolest ma arvan, et Manzolo on eestlastest praegu UFC-le kõige lähemal. Saab teda vist eestlaseks lugeda? Igalpool on tema nime juures Eesti lipp. Kui saaks nüüd selle võidu ja võib-olla mõne veel, siis ei imestaks kui talle kõne tuleb.

EDIT: Manzolo kaotas esimeses raundis kannalukuga. Jits nägi muidu hea välja, aga siis läks Manzolo jalalukke ründama ja siis Lee vastas samaga.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas jrx » 03 Juul 2017 09:13

Manzolo on kindlasti eestlane.

Ta jits hakkas peale Inglismaale minekut korralikult arenema, eks ta on selline solid blue-purple.

UFC kõnet ta kindlasti ei saa (juba enne Chadwicki matši või selle võidu korral), sest võistleb divisjonis, mis on talenti tuugalt täis ja ise tõid ka välja, et tema konto on suht kahtlane - ülesõiduvõidud ja siis niipea kui mõni silmatorkavam vastane, siis kaotus.

Tema tõuseks tõeliselt nähtavale, kui ta tõesti esmalt CWs tippu tõuseks... Hoiame pöialt.

Hetkel on ta kindlasti eestlastest kõige aktiivsem.
Kasutaja avatar
jrx

PostitusPostitas KnockOut » 04 Juul 2017 08:21

Keskkaal on tõesti talenti täis, aga see pole just kõige rohkem täis divisjon. Aeg-ajalt ikkagi palgatakse uusi ja päris tundmatuid nimesid. Manzolo padded konto ei saa niivõrd määravaks, et kas tehakse leping või mitte. On palju suuremate can crusheritega lepinguid tehtud. Lihtsalt võita tuleb ja kõik on võimalik.

Ei ütle, et Manzolo eesti parim MMAkas on, aga seal kuskil eesotsas ta ikkagi on. Aktiivsus ja kõrgemas liigas osalemine annab talle kindlasti eelise. Tundub, et Manzolo on jitsis kahe triibuga purpel. Lilla sai oktoobris 2015. https://www.instagram.com/p/8_CWAWO2iR/ Ei tea, kes see must vöö on?
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas prnmees » 09 Juul 2017 20:02

Sellegipoolest ma arvan, et Manzolo on eestlastest praegu UFC-le kõige lähemal. Saab teda vist eestlaseks lugeda? Igalpool on tema nime juures Eesti lipp. Kui saaks nüüd selle võidu ja võib-olla mõne veel, siis ei imestaks kui talle kõne tuleb.

Kui lähed Smoldarev on? Tal ka rekord korralik ja raskekaalu mehi oleks UFC l hädasti juurde vaja.
prnmees

PostitusPostitas KnockOut » 10 Juul 2017 09:24

prnmees kirjutas:Sellegipoolest ma arvan, et Manzolo on eestlastest praegu UFC-le kõige lähemal. Saab teda vist eestlaseks lugeda? Igalpool on tema nime juures Eesti lipp. Kui saaks nüüd selle võidu ja võib-olla mõne veel, siis ei imestaks kui talle kõne tuleb.

Kui lähed Smoldarev on? Tal ka rekord korralik ja raskekaalu mehi oleks UFC l hädasti juurde vaja.

Smoldarevile juba pakuti UFC lepingut paar aastat tagasi, aga ta keeldus. Ju siis M-1 maksis rohkem kui 10 000 dollarit matši eest või oli seal mõni teine põhjus. Smoldarev on hiljaaegu nokki löödud. TKO knees kaotus ilutseb tal kontol. Ta vist treenib ikka Garantis? Kujutan ette, et ega seal kahe meetrisi mehi pole kes jitsi oskaks või maadelda korralikult. Pigem on see K-1 stiiliga gym.
UFC- raskekaalu on muidugi uut talenti vaja, sest seda ei paista kuskilt tulevat ka. Top 6 on kõvad mehed ja siis tuleb järsk taseme langus. Esiotsa mehed kõik 40 aastased. Blaydez pandi ka UFC 213 põhikaardile, et äkki.. aga ei suutnud ta Poola paksmagu maha viia.Väga igav oli. Näeb küll kõva atleet välja.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Jackpot » 13 Juul 2017 11:34

See, et Manzolo CW-s on, on kõva sõna. Samas ma arvan, et UFC jääb tal siiski nägemata. Nagu juba öeldud, oleks selleks ilmselt vaja paremaid tulemusi ja minu arvates vähemalt viimases matšis ei näinud ta ka sedamoodi välja, et ta hetkel päris UFC tase oleks. Aga loodame parimat!

Smoldarev on tunduvalt lähemal, ma arvan. Raskekaalus rohkem ruumi ka jne. Tõsi, viimastel aastatel on tal päris tipust ka Venemaal pidevalt sammuke puudu jäänud ja olulisemad matšid on ta kaotanud. Tyburale ja Volkovile, eks, kes nüüd mõlemad UFC-s. Aga kui paar-kolm viisakat võitu järjest juurde saaks... Materjali ju on, talle kuluks ilmselt ära kuhugi läänemaailma treenima minna.

Kui veel UFC raskekaalust rääkida, siis ilmselt peale UFC 213 selget tiitlipretendenti ei selgunud ja pigem ma pakuks, et kui Ngannou on Dos Santosest üle sõitnud, antakse talle tiitlimatš kas koheselt või siis peale võitu Overeemi üle.
Jackpot

PostitusPostitas jrx » 15 Juul 2017 13:19

Raskekaalus on jah oluliselt lihtsam. Smoldarevis on selles mõttes materjal olemas. Aga kahjuks on pikka aega tehniline areng topanud ja pisikese-ahtakese kodugymi ja aegajalt Venemaal juhutreenimine ei näita seal olulist arengut - tal tõesti oleks vaja olnud kas Eestis võtta vastu KOGU info ja treeningpartnerid, mis saadaval VÕI sõita USAsse kuskile suurde campi.
Kasutaja avatar
jrx

PostitusPostitas KnockOut » 22 Juul 2017 17:47

Vaadake seda suurusevahet. Võit või kaotus... Gastelum peaks suutma oma söömist kontrollida ja tagasi kergekeskkaalu minema

Pilt
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 05 Aug 2017 08:11

Mads Burnell on UFC Fight Night 115 kaardil (kelle Ott alles nokauti lõi) Kuna see ta ainuke kaotus, siis äkki mainitakse ülekandes midagi selle matši kohta..
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Jackpot » 27 Sept 2017 12:16

Gokhan Saki võimaluste kohta UFC-s julgeb keegi midagi arvata? Iseenesest mahaviimise vastane kaitse polnud ju üldse paha. St oli näha, et ta oli mingid baasteadmised omandanud ja neid harjutanud. Aga see, et ta juba esimese raundi teises pooles nii ära kustus, oli küll üllatus. Tundus, et talle endalegi. Ja vähemalt ta sai aru, et seda on vaja parandada. Ma arvan, et poolraskekaalus tal siiski midagi väga teha pole. Tundus, et ka sel korral pääses üsna napilt lõpuks. V-olla kui kannatab 185 pressida. Samas, vanus ja kilometraaž on vist ikka oma töö teinud. Kahju, meeldiv vaheldus oli kvaliteetsemat lööjat vaadata.
Jackpot

PostitusPostitas KnockOut » 30 Nov 2017 14:35

Jackpot kirjutas:Gokhan Saki võimaluste kohta UFC-s julgeb keegi midagi arvata? Iseenesest mahaviimise vastane kaitse polnud ju üldse paha. St oli näha, et ta oli mingid baasteadmised omandanud ja neid harjutanud. Aga see, et ta juba esimese raundi teises pooles nii ära kustus, oli küll üllatus. Tundus, et talle endalegi. Ja vähemalt ta sai aru, et seda on vaja parandada. Ma arvan, et poolraskekaalus tal siiski midagi väga teha pole. Tundus, et ka sel korral pääses üsna napilt lõpuks. V-olla kui kannatab 185 pressida. Samas, vanus ja kilometraaž on vist ikka oma töö teinud. Kahju, meeldiv vaheldus oli kvaliteetsemat lööjat vaadata.

Scramblid ja maadlus väsitasid Saki ära, ei olnud üllatus, Kui sa alles oled hakanud grapplinguga tegelema, siis see sööbki kõvasti võhma. Erinevalt paljudest teistest mina ei arva, et ta kuskile jõuab. Maadlust ja jitsi ei õpi aasta kahega ära nii, et maailma parematele vastu saab. Saki oli selle tüübiga ikka korralikult hädas kuni see eikuskilt haak tuli. Stiililiselt häid vastaseid talle sööta, siis võib siin seal võita küll matše
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 30 Nov 2017 14:43

Mõtlesin, et saab reedel ka head MMAd näha, aga tegin kaardi lahti ja terve hunnik naiste faite. Flyweight tiitlile võitlevad naised rekordiga 2-2 ja 3-2 ..... Sellel tiitlil pole nagu mingit väärtust. Oleks pidanud selle Tufi võitja Shevchenko vastu panema. üks või maksimum kaks naiste faiti kaardil elab üle, aga 10? Ei tänan.. miks seda presssitakse fännidele peale aru ei saa
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Vallo » 03 Dets 2017 23:29

Sean O'Malley oli päris huvitav vaadata sealt kaardilt. Päris hea tunnetuse ja liikumisega tüüp. Alguses tundus, et ta võiks löögi tugevusega tegeleda, aga siis hakkas näima, et Ware on kivipea hoopis. O'Malley record kinnitas seda.

Ainult seda matši vaatasin.
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas Jackpot » 08 Dets 2017 17:42

Kusjuures mina olen O'Malley suhtes kahtleval seisukohal. Natuke meenutab Northcutti. Et on lennukas ja kõik jne aga kas sellest ikka piisab. Ja mul tekkis ka sama küsimus, et kas löögijõust jääb puudu v mis toimub. Juba seal Contenderis. Eks noor mees, kõik sõltub ilmselt sellest, palju juurde õppida suudab. Aga noh, eks värvikaid tüüpe on alale ikka vaja. Ses mõttes on ta tulek igati tervitatav. Iseasi, et kui teda selle Contender Series'e maskotirolliga ära ei kurnata. Mis oli vist natuke ka Northcutti teema ehk.
Jackpot

EelmineJärgmine

Mine Arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline