(spoiler) UFC arutelu

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas KnockOut » 27 Jaan 2018 07:20

Stipe Miocic vs. Daniel Cormier champion-vs.-champion showdown set for UFC 226. The superfight will serve as the culmination of the two men coaching against each other on Season 27 of “The Ultimate Fighter.

Wat! Stipe lööb DC nokki. Kui arvamusi lugeda, siis on see fight 50-50. Millal ükskord fännid Stipet austama hakkavad? Saan aru, mida Cormier lauale toob, aga Stipe on seda kõike juba näinud. Cormier ikkagi võtab püstivõitluses päris palju riske. Volkani vastu lööb oma kombo ära, siis läheb Silva moodi matrixisse ja jääb ühe koha peale seisma. Stipega ei saa sellist nalja teha.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 04 Veebr 2018 18:38

Machida x Anders vaatas keegi? Kuidas skoorisite. Ma arvasin, et Anders võitis kolm raundi vähemalt. Aga vahet pole, erilist tähtsust sellel matšil nagunii pole.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Vallo » 05 Veebr 2018 14:56

Ma pisteliselt vaatasin ja ei skoorinud, aga algus oli Machidal päris hea.
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas KnockOut » 06 Veebr 2018 19:51

Vallo kirjutas:Ma pisteliselt vaatasin ja ei skoorinud, aga algus oli Machidal päris hea.

Esimene raund oli Machidal tõesti hea.

Järgnevates küll liikus palju ja tabas low kicke, aga kätega tegi suurema töö Anders. Machidal oli ikka mitu korda jalad pehmed all. Ei näinud Lyoto võitu, aga brasiilias ei imesta, et talle anti.

Teeks Machida vs Bispingu ära ja peale seda ei taha enam kumbagi rohkem näha. Seda mitte halvas mõttes, lihtsalt mõlemal pole enam midagi tõestada.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas falco8 » 07 Veebr 2018 00:38

KnockOut kirjutas: Teeks Machida vs Bispingu ära ja peale seda ei taha enam kumbagi rohkem näha. Seda mitte halvas mõttes, lihtsalt mõlemal pole enam midagi tõestada.

Kusjuures see on väga hea mõte. Põnev match-up isegi.
HW: Oliynyk Miocic LHW: Gustaffson Krylov MW: Whittaker Adesanya WW: Nelson Thompson LW: McGregor Porier FW: Holloway Zabit BW: Cruz Elliott FlyW: Cejudo Horiguchi
Kasutaja avatar
falco8

PostitusPostitas Vallo » 07 Veebr 2018 12:30

Hetkel viies raundis panustaks Bispingi peale. Ja oleks küll adekvaatne matš jah.
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas KnockOut » 08 Veebr 2018 02:55

Cris Cyborg vs. Yana Kunitskaya
Frankie Edgar vs. Brian Ortega UFC 222

Ortega on tegija, aga siin saab tõenäoliselt see imeline teekond otsa. Tahtsin teda näha tiitlile võitlemas.

Võit on võit, aga.. Ortega oli Brandaole kaotamas kuni trianglini. Clay Guida oli 2-0 ees kuni eikuskilt tulnud flying kneele. Carneiroga oli matš väga napp kuni giljoni. Cub poksis Ortega üle kuni andis kaela ära. Ortega on kõva lõpetaja, aga Eddgarit pole veel keegi suutnud distantsi sees võita.

Loodan, et Cyborgi matš saab esimeses raundis kiire lõpu. Kaua ei viitsiks vaadata seda ülesõitu
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 08 Veebr 2018 11:52

Mida arvate Yamasaki skandaalist? https://www.youtube.com/watch?v=Od4tWaTPsmA

Dana lubas, et Yamasakit ei näe enam kunagi UFCs reffimas, eks näis. Minul oli raske seda matši vaadata. Olen Danaga nõus. See jama oleks võinud juba kuskil teises raundis lõppeda. Mario on ikka täielik sadist. Mäletate kuidas ta lasi Lewisel Travis Browne nokaudis pead põrgatada nagu korvpalli? Tüüp vist naudib seda.

Edit: Chael Sonnen teeb paar päris head pointi: https://www.youtube.com/watch?v=zsdEbA_uWyk
Kohtunikud ei tohiks meediaga suhelda. Yamasaki tegi ennast selle ühe lausega ikka päris lolliks: "I allowed her to be a warrior." Sa oled kohtunik mitte mingi avaliku elu tegelane või superstaar. Kohtunikud ei pea aru andma kui siis ainult spordiala reguleerijale.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Jackpot » 15 Veebr 2018 11:46

KnockOut kirjutas: Ortega on tegija, aga siin saab tõenäoliselt see imeline teekond otsa. Tahtsin teda näha tiitlile võitlemas.

Hmm, mina küll ei ole selles nii kindel. Ausalt öeldes mu (vähemalt esmane) reaktsioon oli just vastupidine. St et Edgarile ikka nukker olukord, alles oli tiitlimatš, nüüd suur tõenäosus saada kaotus ja sellega lootus tiitlimatši niipea näha minetada. Lisame ka selle, et ega ta enam nooremaks muutu, siis üsna hapu olukord. Aga igatahes ootamisväärne matš mu arust. Ja kui tõesti jälle noore mehe ära karistab, nagu eelmisel korral, siis on ikka kõva mees. Aga ma arvan, et Ortega on tunduvalt keerulisem katsumus, kui Rodriguez.

Samas tõsi, Edgar on hea maadleja ja püsti ka terav. Kui rumalusi ei tee ja täbarasse olukorda ei lase end tõmmata, peaks võidu vist ikka koju tooma jah.
Jackpot

PostitusPostitas Jackpot » 15 Veebr 2018 12:44

Yamasaki osas. Jah, selle matši oleks võinud ja pidanud varem lõpetama ning Yamasaki selgitus ei olnud kohane. See viimane sellest ilmselt suure sündmuse tegigi. Sest kas see oli nüüd kuidagi erakordselt kisav julmus UFC kohta, ma ei ole kindel. Mulle tundub, et meeste poolel on ka hirmsamaid tampimisi lastud ellu viia. Nii et ilmselt sugupooled ei ole ka päris võrdsed. Kas peaksid olema, on juba hoopis eraldi arutelu muidugi. Aga olen nõus, et kohtunik peab olema sportlase ohutuse eest väljas ning võimalusel pigem parem lõpetama tiba varem, kui hiljem.
Jackpot

PostitusPostitas KnockOut » 19 Veebr 2018 00:39

Mis te arvate kas Conor tuleb puuri kõrvale UFC 223 raames?

Miks peaks Conor kohale tulema?
- Kui tal on plaan veel võistelda, siis hea kohe peale Khabibi ja Tony matši puuri kõndida ja mingit haipi tekitada
- Artem võistleb. Seni on Conor alati teda toetamas käinud

Miks ei peaks Conor kohale tulema?
- See oleks nagu oma tiitli äravõtmise peol viibimine. Ilmselt on Khabibi ja Tony matš päris vöö peale ja mis tunne siis seda vaadata oleks?
- Publikult võib negatiivne tagasiside tula (boo-boo) väike laks egole äkki? Võimalik, et Khabib või Tony saavad ka seda olukorda veel ära kasutada

Väga kaval lüke UFC poolt. Nüüd pandi Conor küll raske valiku ette. Kui ta kohale ei tule, siis saavad jälle öelda, et näe Artem ei olegi nii hea sõber.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 22 Veebr 2018 23:19

Conor McGregor says he offered to face Frankie Edgar at UFC 222, will fight again ‘period’

The UFC lightweight champion wrote Thursday on Instagram that he offered to fight Frankie Edgar at UFC 222 on March 3 when Max Holloway pulled out of the scheduled featherweight title fight, but the UFC said “there wasn’t enough time to generate the money that the UFC would need.”

See on mingi damage control või? Sama usutav kui et Conor võeti aastalõpu kaardilt "karistuseks" maha, sest hüppas Bellatori puuri :D
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Jackpot » 05 Apr 2018 16:26

Nii. Kauaoodatud Ferguson - Nurmagomedov siis taas maas. Jube kahju. Ja millisel põhjusel veel, kuskil stuudios väänas põlve vms, wtf!?! Hea seegi, et asendaja leiti. Aga näete keegi Holloway'l mingit reaalset võimalust? Seal UFC Minute's oli küll üsna hapu näoga ja see "the best is blessed" just veenvalt ei kõlanud. Alles oli vigastatud ka ja nüüd sellise lühikese etteteatamisega. Kui nüüd tõesti e-vähem 5 raundi järjest vastu puuri hoitakse ja näkku taotakse, ega see tuleviku mõttes kasuks tule. Mage lugu igapidi mu arust.

Teine peamatš oluliselt põnevam. Ma ausalt öelda ei oskagi arvata, kes võidab. Pöialt hoian Namajunasele küll.
Jackpot

PostitusPostitas KnockOut » 05 Apr 2018 22:05

Jackpot kirjutas:Nii. Kauaoodatud Ferguson - Nurmagomedov siis taas maas. Jube kahju. Ja millisel põhjusel veel, kuskil stuudios väänas põlve vms, wtf!?! Hea seegi, et asendaja leiti. Aga näete keegi Holloway'l mingit reaalset võimalust? Seal UFC Minute's oli küll üsna hapu näoga ja see "the best is blessed" just veenvalt ei kõlanud. Alles oli vigastatud ka ja nüüd sellise lühikese etteteatamisega. Kui nüüd tõesti e-vähem 5 raundi järjest vastu puuri hoitakse ja näkku taotakse, ega see tuleviku mõttes kasuks tule. Mage lugu igapidi mu arust.

Teine peamatš oluliselt põnevam. Ma ausalt öelda ei oskagi arvata, kes võidab. Pöialt hoian Namajunasele küll.

Namajunas võidab teist korda ka. Juba enne nokauti oli näha, et Rose liigub kiiremini ja paremini ise veel pikkade jäsemetega ka.

Conor saabus NY ja lõi bussiakna puruks, kus Khabibi meeskond väidetavalt sees oli. Vist pandi isegi vangi. Ei saa aru, mille pärast siis selline käitumine? Mille üle tal vihane on olla? See, et ta 500 päeva tiitlit kaitsnud pole on täiesti tema enda süü.

EDIT: Conor nüüd tagaotsitav ja tema eralennuk ei tohi New Yorkist lahkuda. Chiesa sai tänu conorile näole vigastusi ja on haiglas. Lobovi fight võeti kaardilt maha, sest ta oli üks neist kes kuskile meediakeskusesse "stormis". Conor platsis ja tema pärast kaks head matši kaardilt maas....
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas Jackpot » 06 Apr 2018 10:25

No Nurmagomedov oma karjaga plõksis vist enne Loboviga. See ka just kõige ilusam ei olnud.

Aga ma väga tõsiselt ei suuda seda võtta. Kui korraldusmeeskond selliseid asju ei tahaks, oleks turvameeskonnal ilmselt teised instruktsioonid, kui lihtsalt käed laiali McGregoriga kaasa silgata. Tugevalt reeklaamürituse maiguga. Liigutakse jõuliselt tsirkuse poole edasi. Ja kahju on, et mh ka kaks üsna asjasse puutumatut matši nüüd kaardilt maas on.
Jackpot

EelmineJärgmine

Mine Arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist