(spoiler) UFC arutelu

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas KnockOut » 06 Apr 2018 18:49

Jackpot kirjutas:No Nurmagomedov oma karjaga plõksis vist enne Loboviga. See ka just kõige ilusam ei olnud.

Aga ma väga tõsiselt ei suuda seda võtta. Kui korraldusmeeskond selliseid asju ei tahaks, oleks turvameeskonnal ilmselt teised instruktsioonid, kui lihtsalt käed laiali McGregoriga kaasa silgata. Tugevalt reeklaamürituse maiguga. Liigutakse jõuliselt tsirkuse poole edasi. Ja kahju on, et mh ka kaks üsna asjasse puutumatut matši nüüd kaardilt maas on.


theMaclife.com ajakirjanikud lasid Conori tiimi tagauksest sisse. Conori turvad ikka kaitsevad Conorit, mitte ei takista tema tegemisi. Bussi juures tõesti oleks võinud tema isiklik turvamees vahele minna, aga tüüp lihtsalt vaatas pealt kõike. See oli mustade prillidega kiilakas. Loboviga plõksiti jah, aga ei mindud füüsiliseks.

Nüüd Khabib Holloway maas. Osa minust on sellega rahul. Ei taha maxi näha kaotamas lühikese etteteatamisega. Oleks full camp, siis oleks teine asi. Pangu Felder Khabibi vastu.

John Kavanaghi kommentaari tahaks kuulda küll. SBGle väga halb maine. Ma saaks veel aru, kui ainult Khabibi tiimi ründad või muud sellist, aga täiesti kõrvalistele inimestele vigastusi tekitada on väga vale. Raske olla sellise tegelase fänn.
Kasutaja avatar
KnockOut
 
Postitusi: 907
Liitunud: 19 Jaan 2011 03:56

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas AL » 07 Apr 2018 07:59

See Conori tegevus oleks täitsa ok olnud, kui too paganama bussiaken poleks nii lihtsalt kildudeks lennanud ja vigastanud süütuid kõrvalseisjaid. Ega ta ise ka seda ei tahtnud. Muidu on ikka mingid turvakiled akendele pandud, et killud laiali ei lenda matsu panekul. Kokkuvõtteks aga asi lahenes paremini kui oleks arvanud. Al Iaquintal on kogu sellest seltskonnast kõige reaalsem pakkuda Khabibile konkurentsi. Ta esiteks teeb trenni Weidmaniga ja on hakkama saanud ka Masvidaliga. Maxi ja Pettise võimalused olid ikkagi oluliselt väiksemad. Haipi küll taga pole aga see vastasseis tundub märksa põnevam.
AL
 
Postitusi: 169
Liitunud: 01 Jaan 2012 14:52

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas mrtn » 07 Apr 2018 08:38

Bussiaken polnud plaanis, see oli improviseeritud ämber muidu peenes konstruktsioonis.
Hello Japan!
Kasutaja avatar
mrtn
 
Postitusi: 1511
Liitunud: 23 Okt 2006 06:32
Asukoht: Tallinn

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas KnockOut » 24 Apr 2018 00:36

https://twitter.com/FloCombat/status/987872271833489409

Keegi seletaks ära miks see fight otsuseni ei läinud? Raundi lõpukell kõlas ja siis tuli kohtunik vahele. Tähendab, matš oli lõppenud. Mingit patsutust polnud ja kohtunik ei teinud midagi enne lõpukella. Mida ja miks see loeb mida võistleja peale raundikella teeb? Dvalishvilil old silmad lahti ja korra isegi tuli põlvedele.


Sama olukord siin: https://www.youtube.com/watch?v=aF33v367nqk

Silva lõi Bispingu nokauti ja pool sekundit hiljem kõlas raundikell. Bispingul lasti ennast koguda ja järgmisesse raundi minna. Juhul kui me peale raundikella vaatame, mis konditsioonis keegi on, siis peaks see ka nokaudina lugema?
Kasutaja avatar
KnockOut
 
Postitusi: 907
Liitunud: 19 Jaan 2011 03:56

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas Vallo » 27 Apr 2018 16:10

Kohtunik võib ju alati nii otsustada. Kohtuniku töö on matš õiglaselt ja sportlaste tervist kaitstes läbi viia. Ei maksa arvata, et kaks kohtunikku alati sarnases situatsioonis sarnase otsuse teevad. Suurte nimedega matšides on ilmselt karmid sõnad katkestamise osas peale loetud - inimesed peavad saama maksimum show ja võimalusel ei tohiks tulemuses mingit kahtlust jääda.
Kasutaja avatar
Vallo
 
Postitusi: 6651
Liitunud: 24 Veebr 2006 14:29
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron