Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus
Artiklid: Maadlus

William Baldwin: Mõtteid Buenos Airesest

Foto: maadlusliit.eeApollo, Poseidon, Zeus… kõik jumalad kuulnud ROKi otsust, maadlus tagasi arvata olümpiaalade hulka, naeratavad vaadates alla maale.

Loe edasi...
 

Maadlus peaaegu kindlalt olümpial

Pilguheit kolmele spordialale, mis kandideerivad ühele vabale kohale 2020 Olümpiamängudel (ROK-i hääletus on 8.septembril Buenos Aireses, Argentiinas).

Loe edasi...
 

Eesti maadlejad Olümpiamängudel

Taasiseseisvunud Eesti Vabariigi ajal on Eesti maadlejatel vahele jäänud ainult ühed Olümpiamängud - 2008. aastal Pekingis. Kõikidel teistel mängudel on Eesti koondis suuremas või väiksemas mahus maadelnud. Raskesport.ee toob teieni alates 1992. aastast OM-l võistelnud sportlased:

Loe edasi...
 

Maadlejad justkui magasid kui otsuseid tehti

Veebruaris, mil kaaluti maadluse olümpiasaatust Šveitsis Olümpiakomitee peakontoris, ei osalenud protsessis ühtegi maadlusega seotud isikut, et kaitsta oma ala. Seevastu moodse viievõistluse lobigrupid olid esindatud. Pead vangutama panev fakt on see, et FILA kontor asub vaid 24 km kaugusel Genfi järvest Šveitsis.

Loe edasi...
 

Kuidas pääsevad maadlejad olümpiamängudele?

Kas kedagi on kunagi huvitanud kuidas täpselt valitakse välja maadlejad kes pääsevad olümpiamängudele? Kõik oskavad kindlasti öelda, et selleks peab olema hea ning peab võitma suurvõistluseid! Tõsi! Aga kuidas täpsemalt? Selgitame süsteemi Londoni 2012 olümpiamängude põhjal, Eesti maadlejate (Euroopa) näitel.

Loe edasi...
 


Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?