Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Ämblikmees võitleb maadlejaga – sel laupäeval UFC 117

Ämblikmees võitleb maadlejaga – sel laupäeval UFC 117

Foto: EliteSportsTours.caLaupäeval, 7. augustil toimub USAs sportliku vabavõitluse liiga UFC 117. põhiüritus. Peamatšis tiitlivööle lähevad vastamisi Chael Sonnen, üks keskkaalu paremaid maadlejaid ning Anderson “The Spider” Silva, maailma üks paremaid lööjaid.

Anderson Silva vs Chael Sonnen (84 kg)

Tiitlikaitsja Anderson Silva on võitleja, kes suudab tõenäoliselt võita keda tahes, ka parimaid raskekaallasi. Tunnetusliku, välkkiire ja ülitäpse lööjana on ta ära teeninud hüüdnime – The Spider (ämblik). Väljakutsuja Chael Sonnen on ennast sundimatult nimetanud kiireimaks elusolevaks valgeks meheks, lubanud Silva tolle tagumikule maha paisata, tema näkku augu lüüa ning kinnitanud, et Silva hakkab nutma enne kui matš läbi saab. Kas tiitlikaitsja Silva plaanib hoida võitlust distantsil või eelistab ta Sonneni uperkuuti lüüa ja kas see õnnestub – saame näha.

Vaata tiitlimatši tutvustavat klippi:

Taust tumedaks

Jon Fitch vs Thiago Alves (77 kg)

Sel matšil on head võimalused kujuneda üheks õhtu naelaks. Teineteist väärivad vastased on kindlalt oma kaalu viie parima hulgas. 2006. aastal on mehed ka omavahel kohtunud, siis võitis Jon Fitch teises raundis löökidega. Matši käiku ennustada on ülimalt raske – Raskesport.ee kaldub uskuma, et Alves suudab matši suuremas osas püsti hoida ja võidab põnevuslahingu kas otsuse või õnneliku tabamusega.

Clay Guida vs Rafael Dos Anjos (77 kg)

UFC armastab Clay Guidat – mees viskab oma juuksepahmaka tagant vastast nägemata paar kohmakavõitu lööki, sööstab siis tollele jalgadesse ja suudab tihti vastase maha viia – kus ta on paraku sunnitud ennast visalt alistusvõtete vastu kaitsma. Ta võitleb alati nagu pöörane, tõenäoliselt on teise raundi lõpuks puur Guida verest punane ja kolmandas raundis on ta sunnitud alla andma – tunduvalt hiljem kui ükski lihtsurelik seda teeks. Dos Anjosel peaks olema vajalik arsenal, et oma rolli edukalt täita ja saada väärt võit ülitugeva tahte ja võhmaga vastase üle.

Matt Hughes vs Ricardo Almeida (77 kg)

Matši käik sõltub ennekõike Hughesist – tema parematel päevadel ei kahtleks keegi, kas kaua kergekeskkaalu valitsenud mees suudab Almeida maha viia ning tolle seal löökidega alistada. Nüüd peetakse soosikuks Almeidat – oma viimases matšis ei näidanud Hughes ligilähedaseltki oma parimate päevade taset. Usutakse, et ta vananeb kiiremini kui leiab treeninguteks uut motivatsiooni. Almeidal on kindlasti eelis püstivõitluses ja kui Hughes pole suutnud vahepeal ennast maadlejana taasleida siis ei saavuta ta maas domineerivat positsiooni, ammugi ei suuda seda hoida nii hea maasvõitleja vastu nagu Almeida.

Teised matšid:
Roy Nelson vs Junior Dos Santos (–120 kg)
Dustin Hazelett vs Rick Story (–77 kg)
Phil Davis vs Rodney Wallace (–93 kg)
Tim Boetsch vs Todd Brown (–93 kg)
Johny Hendricks vs Charlie Brenneman (–77 kg)
Stefan Struve vs Christian Morecraft (–120 kg)
Ben Saunders vs Dennis Hallman (–77 kg)

 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).
Raskesport.ee Facebookis