Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo
Uudised: Judo

Eesti klubide karikavõistlused judos

Käes on aasta viimane kuu ja sellega seoses ka aasta emotsionaalseim ja üllatusrohkeim võistlus – Eesti klubide karikavõistlused judos. Sel laupäeval 9. detsembril Tartu A.Le.Coq  spordihoones astuvad tatamile kogu Eesti judo paremik + mõned staarid ka välismaalt. Eelmisel aastal võitis tiitli Tallinna Aitado edestades napilt Audentese spordiklubi.

Loe edasi...

Eesti Judoliit valis aasta parimad sportlased

Parimaks meesportlaseks valiti Klen Kristofer Kaljulaid, kelle aasta säravaimaks tulemuseks on Euroopa Meistrivõistluste ja U23 vanuseklassi Euroopa Meistrivõistluste 7. koht. Lisaks võitis Kaljulaid Malaga Euroopa Karikaetapil 3. koha.

Klen-Kristofer Kaljulaidile U23 EMil trauma kiuste 7.vkoht

Montenegro linnas Podgoricas toimus sel nädalavahetusel U23 judo EM, kus parima Eesti sportlasena saavutas 7. koha Klen-Kristofer Kaljulaid kaalukategoorias -90kg.

Kaljulaid võitis Malaga EK-l pronksmedali

Sel nädalavahetusel toimus Hispaanias, Malagas judo Euroopa Karikaetapp, kus Eesti koondislane Klen-Kristofer Kaljulaid (-90kg) võitis 24. mehe seast pronksmedali.

Madis Karu võitis veteranide EM-l pronksmedali

Sel nädalalõpul toimus Zagrebis veteranide EM, mille suurt populaarsust näitab väga rohke võistlejate arv. Nimelt astus tatamile 790 judokat 32st riigist.

Madis Karu tee pronksini algas kindla võiduga poolaka Witold Fijalkowski üle. Seejärel poolfinaalis saavutas aga kohtumise võidu hilisem hõbemedalist Evgenii Lebedev. Pronksikohtumises Karu vastasele Alexey Andrialovich (RUS) võimalusi ei jätnud ning võitis selge ülekaaluga  EMi pronksmedali. Karule on see kolmas veteranide EMi medal.