Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks
Uudised: Taipoks / kikkpoks

Maikel Astur võitis kikkpoksi EMil hõbemedali

KikkpoksBratislavas peetud kikkpoksi Euroopa meistrivõistlustel võitis Maikel Astur (75kg) hõbemedali K-1 reeglitega võistlusklassis. Meistriks tuli Eesti spordifännile hästi tuttav Maksim Spodarenko.

Loe edasi...
 

Uku Jürjendal võitleb WBC Muay Thai tiitlile

Uku Jürjendal võitleb 13. oktoobril Brüsselis üritusel Phoenix 10 Yassine Boughanemiga WBC Muay Thai üliraskekaalu tšempionivööle.
See on 24-aastase Boughanemi esimene kord tiitlit kaitsta. Boughanem on rahvuselt marokolane, kes esindab Belgiat, treenib aga juba mõnda aega Tais. WBC Muay Thai tšempion on ka tema vend.„Yassine on kohalik superstaar. Väga kogenud, 180 matši pidanud. Maailma edetabelis esikohal. Ma olen 105 kilo. Ta on minust mõni kilo raskem, aga kõvasti lühem. Ta on ebastandartne, erineb kõigist vastastest, kellega siiamaani olen võidelnud. Tal on head küünarnukilöögid ja tugev klintš. Pean teda distantsil hoidma. Ainuke võimalus teda kodupubliku ees võita on nokaut või tehniline nokaut,“ räägib 29-aastane Jürjendal.Jürjendal võitis 2014. aasta maailmameistrivõistlused taipoksis ja pärjati 2015. aastal Eesti parima taipoksija tiitliga.„Tegemist oli amatööride võistlustega, aga mul oli kolm väga tugevat vastast. Võistlesin mitte nagu profispordis, vaid kaitsmetega, ja see on  tegelikult isegi palju raskem. Väga raske on vastasele viga teha, kui sul on pehmendused igal pool ümber,“ sõnab.Viimati võitles Jürjendal septembris Number One Fight Show’l, kus ta alistas avaraundis Aleksei Dmitrijevi.

Loe edasi...
 

Remmer võitis Mõisaküla Fightil nokaudiga (VIDEO)

Mõisaküla suvepäevade raames toimus 3. augustil Viljandimaa suurim võitlusspordiüritus Mõisaküla Fight 2018. Peamatšis alistas Ott Remmer Arvydas Gerve nokaudiga.

Loe edasi...
 

Mõisaküla Fight toob ringi ka naised

Reedel, 3. augustil peetakse Viljandimaal maha vägev võitlusspordiüritus Mõisaküla Fight 3.Andre Kaljurand on poksiga tegelenud pea kolm aastat. Trenni teeb ta kuus korda nädalas, kaks korda päevas. Vahel ka kolm. „Paljud vajuvad pinge alla, kui matšini nädal või kaks. Olen näinud oma silmaga olukordi, kus vanad jooksevad peldikusse oksendama enne matši. Minul isiklikult pole närvi üldse sees enne matše. Nagu järjekordne päev kontoris,“ räägib ta.Lisaks eestlastele astuvad ringi Soome (Henri Kurttila, Soome meister Daniel Forsberg), Läti (Juri Orlov) ja Leedu (Arvydas Gerve) võitlejad. Toimuvad muay thai, K-1 ja poksimatšid.„Üritame igal aastal laieneda ja pakkuda rahvale midagi uut. Eelneval aastal olid meil Soome, Leedu ja Eesti võitlejad, tänavu saime juurde Läti,“ ütleb korraldaja Henri Helemäe ja lisab, et võitluspaarid peaks olema võimalikult võrdsed. „Vaatan, et oleks tuntumad nimed, keda rahvas juba teab ja tahaks näha. Viljandimaal on üks hästi tuntud inimene, keda rahvas alati ootab Mõisakülla: Ott Remmer.“Ott Remmer on 2016., 2017. ja 2018. aasta Yakuza Fighti nelja mehe turniiri tšempion ning 2016. ja 2017. aasta Eesti muay thai tšempion, tema vastane Arvydas Gerve Norra tänavune muay thai meister. „Olen paari tema fight’i vaadanud ja pilt on enam-vähem selge,“ ütleb Ott, kes vastastest alati lugu peab.Sergei Makejev alistas mullu lisaraundis Henri Kurttila, kuid soomlasele see otsus ei sobinud ja ta nõudis korduskohtumist. Sergei on võitluseks valmis. „Tehniline ja kiire,“ arvab napisõnaline Eesti võitleja vastase kohta.Aset leiab ka Mõisaküla esimene naistevõitlus, kus vastamisi lähevad 17-aastane Karoliina Niinelo ja 19-aastane Crista Padu.Mõisaküla Fight 3 paarid:Ott Remmer (18-9) vs Arvydas Gerve (16-5)Daniel Forsberg (45-15) vs Juri Orlov (6-1)Sergei Makejev (7-9) vs Henri Kurttila (14-7)Marko Šults (15-14) vs Dmitri Tsvetkov (6-5)Andre Kaljurand (1-1) vs Karl Komlev (5-1)Kevin Jallai (3-3) vs Robert Poštaritsa (2-1)Karoliina Niinelo (1-2) vs Crista Padu (3-2)Lauri Kodres (0-1) vs Rasmus Madiberg (0-1)Võitlusõhtut sisustab laulmisega Karl-Erik Taukar. Piletid on müügil Mõisaküla linnavalitsuses ja Viljandi Myfitnessis.Lisainfo: https://www.facebook.com/events/2060043670883138/

Loe edasi...
 

Astur võitis Fightlandil Themast

Laupäeval Pärnus toimunud Fightlandi peamatšis võitis Maikel Atsur pinevas K-1 lahingus Hendrik Themast. Täisaja kestnud matšis oli nokaut õhus viimase hetkeni, kuid lõpuks siiski kohtunike ühehäälne otsus matši lõppu domineerinud Asturile.

Loe edasi...
 
Veel ...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?