Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Poks
Uudised: Poks

Selgusid Eesti poksimeistrid 2018

poksKuni 49-kilogrammiste meeste seas tuli meistriks Kirill Grigorov (Loit). Tiitel tuli nokaudiga.

Loe edasi...
 

Moisar kaotas Riias

Mirkko Moisar pidas Riias profipoksigaalal Tough Fight kaheksaraundilise matši Sergei Šigaševiga. Matš toimus kuni 69,5 kg kehakaalus.

Loe edasi...
 

Mirkko Moisar täna poksiringis

Oma kehakaalu Eesti parimat profipoksijat Mirkko Moisarit saab täna õhtul näha võistlemas Riias Studio 69's toimuval profipoksigaalal Tough Fight. 8-roundiline matš toimub profipoksi reeglite järgi kehakaalus kuni 69,5 kg ning Moisari vastane tuleb Venemaalt.
Mirkko Moisari senine profipoksirekord on 8 matši, millest on ta võitnud 5 ja kaotanud 3. Tema viimane kaotus Maltal tekitas palju kõhklusi toonaste kohtunike asjatundlikkuses, kuid vaatamata esitatud protestile jäi tulemus siiski kohalike otsustada ja otsust ei muudetud.Moisari tänaõhtuseks vastaseks on Venemaalt pärit Sergei "Hooligan" Shigashev, kes on maha pidanud 4 matši ning saavutanud ühtlasi ka 4 järjestikust võitu. Shigashev on Moisarist 2 aastat vanem ehk 28-aastane, kasvult sama pikk 174 cm ning vasakukäeline, mis muudab asja Moisari jaoks kindlasti väljakutsuvamaks.Moisari tänasele matšile on võimalik kaasa elada Venemaa telekanali MATCH-TV ja Läti telekanali Best4SportTV vahendusel.

Loe edasi...
   

Moisar kaotas kahtlase otsusega

Laupäeval 4. juunil pidas Mirkko Moisar Maltal maha järjekordse profipoksimatši, kus tema seekordseks vastaseks oli kohalik Christian Schembri. Võitjaks kuulutati vaatamata publiku ja spetsialistide tugevale protestinoodile võõrustajamaad esindav Schembri.

Loe edasi...
 
Veel ...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?