Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Poks
Uudised: Poks

Moisar kaotas Riias

Mirkko Moisar pidas Riias profipoksigaalal Tough Fight kaheksaraundilise matši Sergei Šigaševiga. Matš toimus kuni 69,5 kg kehakaalus.

Loe edasi...
 

Mirkko Moisar täna poksiringis

Oma kehakaalu Eesti parimat profipoksijat Mirkko Moisarit saab täna õhtul näha võistlemas Riias Studio 69's toimuval profipoksigaalal Tough Fight. 8-roundiline matš toimub profipoksi reeglite järgi kehakaalus kuni 69,5 kg ning Moisari vastane tuleb Venemaalt.
Mirkko Moisari senine profipoksirekord on 8 matši, millest on ta võitnud 5 ja kaotanud 3. Tema viimane kaotus Maltal tekitas palju kõhklusi toonaste kohtunike asjatundlikkuses, kuid vaatamata esitatud protestile jäi tulemus siiski kohalike otsustada ja otsust ei muudetud.Moisari tänaõhtuseks vastaseks on Venemaalt pärit Sergei "Hooligan" Shigashev, kes on maha pidanud 4 matši ning saavutanud ühtlasi ka 4 järjestikust võitu. Shigashev on Moisarist 2 aastat vanem ehk 28-aastane, kasvult sama pikk 174 cm ning vasakukäeline, mis muudab asja Moisari jaoks kindlasti väljakutsuvamaks.Moisari tänasele matšile on võimalik kaasa elada Venemaa telekanali MATCH-TV ja Läti telekanali Best4SportTV vahendusel.

Loe edasi...
   

Moisar kaotas kahtlase otsusega

Laupäeval 4. juunil pidas Mirkko Moisar Maltal maha järjekordse profipoksimatši, kus tema seekordseks vastaseks oli kohalik Christian Schembri. Võitjaks kuulutati vaatamata publiku ja spetsialistide tugevale protestinoodile võõrustajamaad esindav Schembri.

Loe edasi...
 

Suri legendaarne Muhammad Ali

Peale pikka parkinsoni tõve põdemist suri maailma üks legendaarsemaid poksijaid Muhammad Ali. Ali suri 74 aast vanuselt Phonexis haiglas. Muhammad Ali võitis poksi poolraskekaalus olümpiakulla, oli profina väga pikalt võitmatu ja tõusis olulisemate profisarjade üliraskekaalu meistriks. Peale Vietnami sõtta minekust keeldumist oli Alil neli aastat profipoksist eemaldatud. Vaatamata raskele eemal olnud perioodile suutis mees tõusta taas tiitliltele ja tema peetud legendaarseid lahinguid Joe Frazieri ja George Foremani vastu teavad täna ka poksikaugemad inimesed. Muhammad Ali surematu nime taga on lisaks asjaolu, et tema teravus ei jäänud vaid poksiringi. Inimõiguste eest peetud lahingud ja väga terav keel tegid temast kõige tuntuima poksija kogu senises spordi ajaloos. ja tõenäoliselt on see nii tänaseni.

Loe edasi...
 
Veel ...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL