Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht BJJ / lukumaaldus
Uudised: BJJ / lukumaaldus

Selgusid 2017 Eesti meistrid Brasiilia jiu-jitsus

Laupäeval toimunud Eesti meistrivõistlustel Brasiilia jiu-jitsus selgusid 2017. aasta meistrid. Võistlusteleregistreerus sportlasi 10 erinevast klubist. Klubide arvestuses tuli ülivõimsalt esikohale Tallinna klubi 3D Treening (SBG Estonia), kes edestas teise koha omanikku Võimlat rohkem kui kahekordse punktieduga. Kolmanda koha saavutas Hilti BJJ Pärnu. Samuti selgusid nii meeste kui ka naiste absoluutkaalude meistrid. Naiste absoluutkaalu meistriks sai Liisi Vaht (3D Treening), meeste meistriks Taavi Vaigla (samuti 3D Treening).

Loe edasi...

Liisi Vaht võitis EMi lillade vööde kategoorias

Nädalavahetusel Roomas toimunud Euroopa meistrivõistlustel lukumaadluses võitis esimese eestlannast jitsikana kuldmedali Liisi Vaht (lillad vööd, sulgkaal). Hõbemedalile tuli Jane Soodla (sinised vööd, kergekaal). Liisi Vaht sai soodsa loosi – turniirisüsteemi tõttu said sulgkaalu kaks neiut teise ringi otse, nii ka Vaht. Kuid võistlemine oli Vahi jaoks karm: ta võitles Euroopa meistritiitli eest haigena.

Nordic BJJ Openilt tõid Eesti sportlased neli medalit

Põhjamaade suurimalt Brasilia jiu-jitsu võistluselt Nordic open tõid kolm Eesti sportlast kaks kuldmedalit ja kaks pronksi.