Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Karate
Uudised: Karate

Toimusid U16, U18, U21 Euroopa meistrivõistlused karates

Sotšis toimusid nädalavahetusel Euroopa meistrivõistlused karates vanuseklassideleU16, U18, U21. Medalid ei jäänud tulemata ka meie sportlastele:

Loe edasi...

Karate pääses 2020 Tokio Olümpiamängude programmi

Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK) kinnitas kolmapäeval need viis spordiala, mis võetakse nelja aasta pärast toimuvate Tokyo olümpiamängude kavva.

Li Lirisman WKF karate mailmakarika võitja

Horvaatias Umagis toimus Maailma Karate Föderatsiooni suvine 4 päevane laager 1200 sportlasele, mis nädalalõpul sai läbi noorte maailma karikavõistlustega. Sellel noorte maailmakarikavõistlustel osalsid 53 riigi karatekad ja sellest 43 riigi sportlased jõudsid medalile. Eesti sai ühe kuldmedali. Meie parimana võistles U 21.a. - 55 kg Li Lirisman Spordiklubsti Budo. Li Lirisman on saavutas 4 võitu ja võitis finaalis Monika Pendarovskat Makedooniast.

Karate Põhjamaade meistrivõistlused 2016

Nädalavahetusel toimunud karate Põhjamaade mistrivõistlustest võttis osa 240 sportlast 8 riigist: Taani, Island, Norra, Rootsi, Soome, Leedu, Läti ja Eesti.

Li Lirisman tuli juunioride maailmameistriks (VIDEO)

Karate maailmameistrivõistlustel tegi eestlanna Li Lirisman võimsa esituse kui jõudis ühtegi punkti loovutamata naiste kuni 53kg kaalu finaali ja alistas seal egiptlanna Mariam Mohamedi kohtunike häältega 3:2.