Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus
Uudised: Sportlik vabavõitlus

Saaremäe võttis Cages teise võidu

Foto: mmaviking.com Saaremäe võitis Cage sarjas teise võidu kui oli kindlalt üle Markus Rytöhonkast. Kaks esimest raundi tõeliselt heas sõiduvees olnud eestlane lõi soomlase mitmel korral kõikuma ja kaugel polnud ka seljast kägistusega matši lõpetamine. Kolmandas raundis jäi Saaremäe Rytöhonka alla kinni, kuid kaks esimese raundi selget võitu olid all. Võit kohtunike enamuse otsusega Sten Saaremäele.

Loe edasi...
 

Dustin Poirier võttis kergekaalu vahetiitli

UFC 236 peamatšis kohtusid eile Dustin Poirier ja Max Holloway meeste kergekaalu vahetiitli nimel. Löökiderohke viieraundise lahingu võitis kindlalt Poirier, kuigi Holloway näitas omalt poolt hämmastavat löökide seedimise võimet ja suutlikkust raskete seeriate alt välja tulla ja ise teravalt vastata.

Loe edasi...
 

Eesti meistrivõistlused vabavõitluses 2019

Tallinnas spordiklubis 3D Treening toimusid Eesti meistrivõistlused MMAs ehk sportlikus vabavõitluses. Esimest korda puuris toimuvatele Eesti meistrivõistlustest võttis osa 37 meest ja naist.

Loe edasi...
 

Laupäeval algavad Tallinnas MMA Eesti meistrivõistlused

9. – 10. märtsil toimuvad Tallinnas spordiklubi 3D Treening saalis Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses.

Loe edasi...
 

Saaremäe tegi Cage liigas eduka debüüdi

Foto: mmaviking.com Eesti mma-võitleja Sten Saaremäe tegi Soome tuntuimas ja suurimas MMA liigas Cage võiduka debüüdi. Tema Cage 46 vastaseks oli jõuline soomlane Ville Mankinen. Väga võitluslikus ja läbi mõlema sportlase võimaluste kulgenud matši lõpuks pani ennast siiski maksma Eesti spotlane. Kohtunikud kuulutasid ühehäälselt võitjaks Sten Saaremäe, kes oli matši lõpuks ära võtnud soomlase selja ja otsis sealt lõpetust.

Loe edasi...
 
Veel ...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?