Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus
Uudised: Maadlus

Artur Vititin tuli Põhjamaade meistriks

Kristiansundis toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel maadluses tuli kreeka-rooma maadluse raskekaalus (-130 kg) esimesele kohale Artur Vititin (MK Hammerlock).

Loe edasi...

Eestisse toodi maadluses neli Põhjamaade noorte meistriitiitlit

Lätis Daugavpilsis toimusid Põhjamaade noorte meistrivõistlused maadluses. Kokku osales 215 noormaadlejat Lätist, Leedust, Norrast, Rootsist, Soomes, Taanist ja Eestist.

Toimuvad Euroopa meistrivõistlused maadluses 2019

Maadlus Käesoleval nädalal toimuvad Bucharestis Euroopa meistrivõistlused maadluses. Eesti sportlastest on juba vabamaadleja Aimar Andruse (-74 kg) saavutanud 8.koha (2 võitu, 2 kaotust) ja naismaadleja Epp Mäe (-76 kg) 7.koha (1 võit, 1 kaotus).

Toimusid 32. Kristjan Palusalu mälestusvõistlused

32. Kristjan Palusalu mälestusvõistlustega sai lõpule EstWrestFest 2019. Kalevi Spordihallis läbi viidud kreeka-rooma ja vabamaadluse UWW kalendriturniiril osales kokku 127 sportlast 11 riigist.

Eesti juuniormaadlejad saavutasid auhinnalisi kohti

Eesti juuniormaadlejad saavutasid rahvusvahelistel turniiridel auhinnalisi kohti. Tšehhis Chomutovis toimunud kreeka-rooma maadluse turniiril saavutas esikoha Ranet Kaljola (-77 kg, MK Nelson/Tallinna Spordikool), saades 4 matšivõitu.