Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Vabavõitlusliigas Strikeforce kaitsesid Diaz ja Souza edukalt tiitleid

Vabavõitlusliigas Strikeforce kaitsesid Diaz ja Souza edukalt tiitleid

sportlik vabavõitlusLaupäeval peetud MMA-liiga Strikeforce kaks tiitlimatši uusi meistreid ei toonud. Endiselt on kergekeskkaalu meister Nick Diaz ja keskkaalu meister Ronaldo Souza. Päris vastupanuta tiitlite säilitamine ei läinud, aga pigem oli meistrite samaks jäämine ootuspärane.

Keskkaalu tiitlimatšis oli juba enne selle toimumist teada, et võitja otsustab tõenäoliselt parem maadlusoskus. Kas Souza suudab võitluse maha viia, kus on tema jaoks parim võitlustanner või suudab Lawler võitluse püsti hoida ja enda parema löömisoskuse maksma panna. Meeste varasemaid matše vaadates oli kindel panus Souzale ja nii ka läks. Lawler ei suutnud ennast püsti hoida ja kolmandas raundis tuli kägistuse peale patsutada. Kõige parem moment oli Lawleri jaoks esimeses raundis, kus Souza sai sisse mitu tabamust ja kukkus. Väga küsitav oli sellest momendist Lawleri otsus Souzale maha järgi minna. Matši püsti jätkudes oleks Lawler kindlasti eelise säilitanud.

Kergekeskkaalu tiitlimatšis Nick Diazi ja Evangelista Santosi vahel üritasid mõlemad mehed vastast domineerida parimate oskustega oma löömisarsenalist. Diaz pani tihedalt tööle oma pikad ja tabavad käed, Santos üritas tervate jalalöökidega Diazi jalga alt ära lüüa. Kumbki võitleja suutis periooditi ennast maksma panna, kuigi vahepeal tundus, et Diaz suudab enda löökidega vastast rohkem väsitada. Teises raundis läks Santos arusaamatul põhjusel Diaziga maha (Diaz on siiski selgelt suuremate BJJ-oskustega sportlane) ja Diaz lõpetas matši käelukuga.

Ülejäänud kahes peamatšis selgus võitja juba esimeses raundis. Trevor Prangley ei suutnud suurt midagi teha maailma kõige kuulsamast BJJ-suguvõsast pärit Roger Gracie vastu. Gracie oli selles matšis tegelikult parem ka püsti, maha minnes ei kulunud kaua aega kui Prangley alistus tagantkägistusele. Endine ameerika jalgpalli mängija Herschel Walker võitis oma elu teise matši tehnilise nokaudiga.


võitja kaotaja tulemus raund aeg
1 Armin Safiari Samuel Bracamonte Otsus (ühehäälne) 3 02:00:00
2 Ricky Jackson Niko Jackson Otsus (ühehäälne) 3 02:00:00
3 Anthony Dariano Alan Francis Perez Otsus (ühehäälne) 3 02:00:00
4 Jenna Castillo Charlene Gellner Nokaut (põlv) 2 03:57:00
5 James Terry Lucas Gamaza Tehniline nokaut (löögid) 1 03:26:00
6 Germaine de Randamie Stephanie Webber Nokaut (põlv) 1 04:25:00
7 Ron Keslar Eric Lawson Alistus (käelukk) 1 01:57:00
8 Isaiah Hill Bobby Stack Alistus (triangel-kägistus) 1 01:02:00
9 Nate Moore Nathan Coy Nokaut (käelöögid) 2 00:25:00
10 Roger Gracie Trevor Prangley Alistus (tagantkägistus) 1 04:19:00
11 Herschel Walker Scott Carson Tehniline nokaut (löögid) 1 03:13:00
12 Ronaldo Souza Robbie Lawler Alistus (tagantkägistus) 3 02:00:00
13 Nick Diaz Evangelista Santos Alistus (käelukk) 2 04:50:00
 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).