Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju tutvustab Eesti MMA sportlasi 2

Raju tutvustab Eesti MMA sportlasi 2

Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju jätkab Eesti sportlaste tutvustamist. Seekord saame tuttavaks Martin Aedma, Jass Murutalu ja Jüri Jõgistega. Kõiki kolme meest on võimalik Eestis võistlemas näha juba sellel kuul Raju 7-l.

Martin Aedma (24) on Eesti kogenuim maasvõitleja, kes on seni väga edukalt toonud oma oskused üle sportlikku vabavõitlusesse. Tema firmamärgiks on vastase kiire mahaviimine ning ülidomineerivad alistused maas. Martini vastaseks järgmisel Rajul on Markus Niskanen – oluliselt kogenum võitleja Soome oma kaalu esinelikust.

Jass Murutalu (22) on uus tulija, kel amatöörkontol 4 võitu ja mitte ühtegi kaotust. Suurema osa elust spordiga tegelnud Jass on tugev lisa Eestis sirguvatele võitlejatele. Jassi vastaseks järgmisel Rajul on Soome päritolu Tartu sportlane Jussi Repo.

Jüri Jõgiste (20) on vana kala, kes teeb oma viimaseid amatöörmatše enne profireeglitega võitlema asumist. Püstivõitlust eelistav Tartu sportlane astub Raju 7 üritusel vastamisi soomlase Perttu Paatolaga, kellega 3 kuud tagasi peetud matši võitis kohtunike jagatud otsusega Jüri. Perttu usub, et on  kordusmatšiks Jüriga paremini valmis, kui oli seda esimesel kohtumisel.

Taust tumedaks

Taust tumedaks

 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).