Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Strikeforce'i raskekaalu turniiri avalahing: edasi pääsesid Silva ja Haritonov

Strikeforce'i raskekaalu turniiri avalahing: edasi pääsesid Silva ja Haritonov

Laupäeval USAs toimunud MMA-liiga Strikrforce raskekaaluturniiri veerandfinaalides olid võidukad Antonio Silva ja Sergei Haritonov. Mõlemad suutsid oma vastaseid võita enne matši täisaja lõppu. Eilsete võitjate poolfinaalivastased selguvad aprilli alguses kui ülejäänud kahes veerandfinaalis on vastamisi Alistair Overeem ja Fabricio Werdum ning Josh Barnett ja Brett Rogers.

Võitlusõhtu oodatuimas matšis kohtusid Antonio Silva ja kunagine raskekaalu MMA valitseja Fjodor Jemeljanenko. Antonio Silva suutis teha väga tugeva matši. Kindlasti oli selles oma osa heal närvil. Silva ei jäänud sugugi alla Jemeljanenko poksile ja pani klintšis oma suuruse selgelt maksma. Kui esimene raund möödus rohkem püsti ja oli tasavägisem, siis teine raund kuulus täielikult Silvale. Silva viis Fjodor Jemeljanenko kohe raundi alguses maha ja domineeris teda kindlakäeliselt kõik viis minutit. Enne kolmandat raundi selgus, et Venemaa sportlase silma ümbrus oli nii kõvasti viga saanud, et matš lõpetati ja tehnilise naokaudiga kuulutati võitjaks Silva. Tavaliselt jätavad arsti sekkumised võidule halva maitse juurde, aga selle matši puhul võib öelda, et Silva teenis oma võidu täiesti kindlalt välja. Silva poolfinaalivastane selgub Alistair Overeemi ja Fabricio Werdumi vahelisest matšist.

Sergei Haritonovi ja Andrei Arlovski veerandfinaali alguses paistsid silma Arlovski tunduvalt teravamad löögid. Ometi suutis Arlovski jääda seina äärde Haritonovi löökide ette passima ja matši nokaudiga kaotada. Arlovski lõuga on peetud raskekaalu parimate seas üheks nõrgemaks, aga ometigi ei saa seda pidada tema kaotuste peamiseks põhjuseks. Põhjus, miks Arlovski ei suuda oma füüsilisi võimeid paljudes matšides realiseerida, asub ilmselt tema kõrvade vahel. Haritonovi järgmine vastane tuleb veerandfinaalist Josh Barnett vs Brett Rogers.

Ürituse teisi peakaardi matše vaadates peab nentima, et Stikeforce ikka ei suuda päris sellist ühtlast kõrget taset oma üritustel pakkuda kui seda teeb nende suurim konkurent UFC.


võitja kaotaja meetod raund aeg
1 Jason McLean Kevin Roddy Otsus (jagatud) 3 05:00:00
2 Josh LaBerge Anthony Leone Tehniline nokaut (arsti sekkumine) 1 05:00:00
3 Sam Oropeza Don Carlo-Clauss Alistus (löögid) 1 04:10:00
4 Igor Gracie John Salgado Alistus (käe-kolmnurkkägistus) 2 03:04:00
5 John Cholish Marc Stevens Alistus (põlvelukk) 2 03:57:00
6 Valentijn Overeem Ray Sefo Alistus (kaela-lukk) 1 01:37:00
7 Chad Griggs Gian Villante Tehniline nokaut (löögid) 1 02:49:00
8 Shane del Rosario Lavar Johnson Alistus (käelukk) 1 04:31:00
9 Sergei Haritonov Andrei Arlovski Nokaut (löögid) 1 02:49:00
10 Antonio Silva Fjodor Jemeljanenko Tehniline nokaut (arsti sekkumine) 2 05:00:00
 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).