Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Laupäeval on mängus Strikeforce'i poolraskekaalu tiitel

Laupäeval on mängus Strikeforce'i poolraskekaalu tiitel

Laupäeval on USAs Ohios Strikeforce'i võitlusareenil vastamisi Dan Henderson ja Strikeforce'i poolraskekaalu tšempion Rafael Cavalcante. Mängus on poolraskekaalu tšempionivöö. Välja on hõigatud ka naiste kergekeskkaalu tiitlimatš Marloes Coenen vs Liz Carmouche.

Rafael Cavalcante on kindlasti väga andekas ja mitmekülgne sportlane. Mees treenib igapäevaselt koos selliste nimedega nagu Anderson Silva ja Antônio Rodrigo Nogueira, mis spordisõbrale ei vaja pikemat tutvustamist. Cavalcante matšide konto on korralik: 12 matši, millest 10 võitu ja nendest omakorda 9 nokaudiga ja nagu mainitud – tegu on hetkel valitseva Strikeforce liiga meistriga.

Iga teise mehe vastu võiks Cavalcante olla kindel favoriit, aga seekord on vastaseks väga kogenud ja tunnustatud USA sportlane Dan Henderson. Dan Henderson on endine USA olümpiakoondise maadleja, kes on Jaapani legendaarse Pide FC MMA-liiga tšempion koguni kahes kaalus. Henderson on pidanud kokku üle kolmekümne MMA matši. Rafael Cavalcante on saavutanud mitmeid väga efektseid võite, aga need ei ole olnud kindlasti sellise klassi meeste üle nagu seda on Dan Henderson. Just seetõttu ennustavad eksperdid rohkem võitma just Hendersoni. Cavalcante tahab kindlasti sellele vastu vaielda.

Lisaks kahele tiitlimatšile on hetkel välja kuulutatud järgmised matsid:
Melvin Manhoef vs Tim Kennedy
Billy Evangelista vs Jorge Masvidal
Jorge Gurgel vs Tyler Combs

Taust tumedaks

 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).