Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar võistleb laupäeval puuris

Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar võistleb laupäeval puuris

Ott TõnissaarLaupäeval, 7. mail, peab Eesti MMA-võitleja Ott Tõnissaar (5 võitu, 0 kaotust) Soomes oma järgmise sportliku vabavõitluse matši. Oti (26) vastaseks on Lahtist pärit Jimmy Immonen (4 võitu, 3 kaotust).

Neli ja pool aastat tagasi sportliku vabavõitlusega algust teinud Tõnissaar on matšiks valmistunud kuus nädalat. "Jätsime järgmise Rajuni natuke pikema pausi, et saaksime Eesti võistkonnaga (Team Scared & Paranoid) rohkem välisvõistlustel osaleda. Aprilli alguses oli võistlemas Alik Tseiko, möödunud nädalavahetusel Jorgen Matsi ning nüüd on minul võimalus taas üks kõva lahing pidada," sõnab Tõnissaar.

Viimastel Rajudel olude sunnil endast olulisemalt suuremate vastastega võidelnud Ott võistleb sel korral enda kategooriale oluliselt lähemal, kokkuleppekaalus -72 kg. Vastane Jimmy Immonen on rahvusvahelise kogemusega terav püstivõitleja, kes pidas viimase matši 3 nädalat tagasi belglase vastu. Oti eelmine matš toimus möödunud aasta oktoobrikuus Tartus üritusel Raju 6, kus ta alistas teises raundis Läti maadluskoondise võitleja.

Vaata Oti videotutvustust:

Taust tumedaks

Matš toimub Soomes Lappeenrannas üritusel Fight Night, mis on üks kahest promotsioonist Soomes kus matše peetakse puuris.