Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Kongo nokauteeris Barry esimeses raundis

Kongo nokauteeris Barry esimeses raundis

Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul peeti USAs Pennsylvanias sportliku vabavõitluse üritus "UFC Live 4 - Kongo vs. Barry". Peamatšis kohtusid saatuse tahtel raskekaalu sportlased Cheick Kongo ja Pat Barry.

Saatuse tahtel seetõttu, et algselt oli plaanis peamatš Anthony Johnson vs Nate Marquardt. Johnsoni vigastuse tõttu pandi Marquardti vastu Rick Story. Päev enne üritust loobus meditsiinitõendi mittesaamise tõttu matšist Nate Marquardt, mistõttu ta UFCst vallandati ja peamatšiks tõsteti Kongo vs Barry.

Peamatš algas luuravalt. Kongo jagas madalaid jalalööke ja liikus rahulikult. Peale teist minutit tabas Barry Kongot parema haagiga ja lõi ta põrandale. Kongo suutis küll tõusta, kuid Barry saatis ta uuesti põrandale. Matš tundus Kongo jaoks sisuliselt läbi olevat kuni Barry sai kaks lööki sisse ja jäi hoopis ise põrandale lamama.

Vahepeal juba otsapidi peamatšis olnud Rick Story sai endale vastaseks Charlie Brennemani. Viimases matšis ühte kergekeskkaalu parimat meest Thiago Alvest võitnud Story valmistas üllatuse ja kaotas Brennemanile otsusega. Või kas see oligi üllatus? Charlie Brennemani tase ei ole sugugi madal ja Story viimasest matšist polnud kuudki möödas.

Sellel üritusel oli ka kaks kaaluvahetajat, mõlemad kergekaalust sulgkaalu. Üks meestest tegi seda võidukalt ja teine mitte. Endine kergekaallane Tyson Griffin suutis kohtunike otsusega võita Manny Gamburyani. Joe Stevensonil nii hästi ei läinud ja vastu tuli võtta otsusega kaotus Javier Vazquezilt.


võitja kaotaja meetod raund aeg
1 Michael Johnson Edward Faaloloto Tehniline nokaut (käelöögid) 1 04:42
2 Ricardo Lamas Matt Grice Tehniline nokaut (löögid) 1 04:41
3 Charles Oliveira Nik Lentz Alistus (tagantkägistus) 2 01:48
4 Rich Attonito Daniel Roberts Otsus (ühehäälne) 3 05:00
5 Joe Lauzon Curt Warburton Alistus (Kimura-õlalukk) 1 01:58
6 Javier Vazquez Joe Stevenson Otsus (ühehäälne) 3 05:00
7 Tyson Griffin Manny Gamburyan Otsus (ühehäälne) 3 05:00
8 Matt Mitrione Christian Morecraft Nokaut (käelöögid) 2 04:28
9 Matt Brown John Howard Otsus (ühehäälne) 3 05:00
10 Charlie Brenneman Rick Story Otsus (ühehäälne) 3 05:00
11 Cheick Kongo Pat Barry Nokaut (käelöögid) 1 02:39