Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Võitlusspordi eliit koguneb Pärnusse suvelaagrisse

Võitlusspordi eliit koguneb Pärnusse suvelaagrisse

Sportliku vabavõitluse suvelaager 2010. aasta suvel.Sel nädalavahetusel algab Pärnu Spordihallis Eesti sportliku vabavõitluse suvelaager. Laagrist võtavad osa Eesti parimad võitlussportlased, kokku on kohal ligi sada võistlejat ja treenerit.

"Laagri eesmärgiks on pakkuda loodustandvatele ja perspektiiviga sportlastele võitlusspordi ringkonnas ainulaadset tipptasemel treenimisvõimalust. Samuti on kohal palju harrastussportlaseid nii Eestist kui ka lähiriikidest, kelle jaoks on on tegu mõnusalt intensiivse ja aktiivse puhkusega," rääkis rääkis laagri korraldaja, sportlik vabavõitleja ja klubi Elustreening Eesti treener Jorgen Matsi." lisas Matsi. "Laagris on üles pandud ka sportliku vabavõitluse jaoks mõeldud puur, mida kasutavad kõik maailma suured sportliku vabavõitluse organisatsioonid. Eestis on see puur ainulaadne," lisas Matsi.

Lisaks Eesti sportlastele on laagris ka ligi 20 naaberriikide esindajat. Treeneritena võtavad laagrist osa MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar, Eesti meister taipoksis Edvin-Erik Kibus ja mitmekordne Eesti meister poksis Kristjan Enno. Lisaks seminaridele ja treeningutele peetakse laagris ka loenguid toitumise ja taastumise kohta.

Videokokkuvõte sportliku vabavõitluse suvelaagrist 2010. aasta suvel:

Taust tumedaks