Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Alik Tseiko sõlmis lepingu maineka American Top Teamiga

Alik Tseiko sõlmis lepingu maineka American Top Teamiga

Sportlik vabavõitleja ja 2009. aasta Eesti meister kreeka-rooma maadluses sõlmis lepingu ühe maailma suurima võitlusspordi klubiga American Top Team. USAs tegutseva klubi sportlased võistlevad maailma suurimates sportliku vabavõitluse organisatsioondies nagu UFC ja Bellator.

"Viibisin kaks nädalat laagris American Top Teamis, tempo ja treeningute intensiivsus oli isegi minu jaoks üle ootuste raske. Iga päev toimus 5 trenni kestvusega 1,5 tundi ning ülejäänud aeg kulus taastumisele," rääkis treeningutest Alik Tseiko. "Sõitsin sinna oma oskusi lihvima ja kuna jätsin neile hea mulje, sõlmiti minuga leping. Tulevikus on plaanis teha USAs uus treeninglaager ja kindlasti kasutada võimalust nende alt võistlemiseks," lisas Tseiko.

"Alik on üks Eesti kõige andekamaid ja lootustandvamaid sportlikke vabavõitlejaid, kelle peamine tugevus on tema väga pikk kogemus maadlusmatil. Seni on ta võistelnud nii Soome liigades kui ka Eestis MMA Rajul ja leping American Top Teamiga avab talle uksed suurtesse liigadesse," rääkis Tseiko taustast MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Aliku järgmine matš toimub 22. oktoobril Tartus, praegu oleme talle otsimas väärilist vastast," lisas Tõnissaar.