Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Alik Tseiko võitleb Rajul venelase Niyaz Ramazanoviga

Alik Tseiko võitleb Rajul venelase Niyaz Ramazanoviga

Sel laupäeval Tartus A. Le Coq Sport spordimajas toimuval MMA Rajul läheb Eesti raskekaallane Alik Tseiko vastamisi venelase Niyaz Ramazanoviga. Ramazanov on esimene Rajul osalev Venemaa võitlussportlane.

"Ramazanovil on väga tugev püstivõitluse taust. Kõik tema senised võidud on saavutatud nokaudiga, samas kui teda pole veel keegi puuris alistada suutnud," rääkis Alik Tseiko vastasest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Samas lõpetas ka Alik oma viimase matši esimeses raundis, ta on 2009. aasta Eesti meister kreeka-rooma maadluses. Ramazanov üritab kindlasti distantsi hoida ja oodata võimalust nokaudis, Aliku eesmärgiks on võistlus maha viia ja vastane seal alistada," selgitas Tõnissaar.

Alik Tseiko on Tallinna klubi 3D Treening sportlane, kelle profirekord on 4-2. Aliku tugevaks küljeks on maadlus - tal on kokku üle 500 maadlusmatši, sportliku vabavõitlusega on Alik tegelenud kaks aastat. Alik on esimene Eesti sportlik vabavõitleja, kes on sõlminud lepingu välisklubiga – septembris allkirjastas ta lepingu maineka USA treeningklubiga American Top Team.

Laupäeval osalevad MMA Rajul Eesti sportlastest veel Dmitri Ivanov, Lauri Ülenurm, Ilja Drovnjashin, Jass Murutalu, Jüri Jõgiste, Edvin-Erik Kibus, Helin Paara, Kaisa Rebane ja Lauri Mägi. Lisaks eestlastele võistlevad ka sportlased viiest välisriigist - Soomest, Leedust, Poolast, Venemaalt ja Norrast. Raju 8 võistluskaardiga saab tutvuda ja võistlejate kirjeldust lugeda http://bit.ly/p24Z6l.