Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC 140: kas Jon Jones on MMA poolraskekaalus võitmatu? (VIDEO)

UFC 140: kas Jon Jones on MMA poolraskekaalus võitmatu? (VIDEO)

Laupäeval selgub UFC Kanadas peetaval üritusel, kas Jon Jonesi võib liigitada UFC tšempionina lootusetuks juhtumiks, nagu seda on tehtud juba Anderson Silva ja Georges St. Pierre puhul. Mängleva kergusega on Jones üle käinud tervest hulgast MMA poolraskekaalu tipptegijatest. Üks viimaseid lootusi Jonesile konkurentsi pakkumisel on Lyoto Machida.

Jon Jonesi viimaseid matše vaadates on tulnud tõdeda, et vastased ei ole suutnud samast klassist esitusega vastata. Jones on suutnud jätta mulje, nagu ei ole tema vastastel võiduks mingeid lootusi. Kõigest paar meest maailma esikümnest on veel langemata. Ühega neist ta laupäeval kohtubki.

Lyoto Machida on stiililiselt kindlasti Jonesile üks ebamugavamaid vastaseid üldse - ülimalt liikuv ja fenomenaalse tunnetusega püstivõitleja Machida ei ole vastane, kellega on lihtne poksida või keda on lihtne maadlema saada. Küsimus, mida küsida enne matši on kindlasti, et kas Jonesi taipoks on vahepeal arenenud piisavalt, et Machida kogemusele ja tunnetusele vastu seista. Kindlasti on huvitav vaadata, et kas Jones suudab liikuva Machida endaga maadlema saada ja kas ta üldse soovib seda.

Taust tumedaks

Kogu UFC 140 matšide kaart:
Jon Jones vs Lyoto Machida
Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira
Tito Ortiz vs Antonio Rogerio Nogueira
Brian Ebersole vs Claude Patrick
Mark Hominick vs Chan Sung Jung
Jared Hamman vs Constantinos Philippou
John Makdessi vs Dennis Hallman
Yves Jabouin vs Walel Watson
Igor Pokrajac vs Krzysztof Soszynski
Mark Bocek vs Nik Lentz
Rich Attonito vs Jake Hecht
John Cholish vs Mitch Clark