Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Taipoks / kikkpoks Kevin Renno ja Mirkko Moisar sõidavad taipoksi MMile

Kevin Renno ja Mirkko Moisar sõidavad taipoksi MMile

2 – 7 November osalevad Tallinna Taipoksi Klubi tipud Kevin Renno ja Mirkko Moisar ISKA (International Sport Kickbox Association) maailmameistrivõistlustel, Alicantes, Hispaanias.

Nii Kevinit kui Mirkkot on hooaja algusest peale saatnud edu, mis viitab selgelt, et mehed on omas elemendis ja valmis MM-ilt ka kõige kirkamad medaled ja suurimad karikad ära tooma. Kevin ja Mirkko võtavad MM-il osa oriental (K1) ja Muay Thai stiilis. Kaalukategooriateks on Kevinil -75 kg ja Mirkkol -70 kg.

Võistluse kava:
1. Nov 20.30 lahkub meeskond Tallinna Lennart Meri Lennujaamast – kõik toetajad on oodatud sportlastele head teed soovima.
2. November algab varahommikul registreerimise ja kaalumisega, millele järgnevad kohtunike ja refereede seminarid. Õhtu tipneb avatseremoonia ning ametliku õhtusöögiga.
3., 4. ja 5. November toimuvad elimineerimised, poolfinaalid, finaalid ja autasustamistseremooniad.
6. november algab autasustamistseremooniaga ja õhtul toimub “Professional Star Kickboxing 1 Gala” valitud finaalidega, millele järgneb suur lõputseremoonia.
8. November kell 20:45 jõuab meeskond tagasi Tallinna Lennart Meri Lennujaama.

 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).