Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Condit nokauteeris Hardy esimeses raundis

Condit nokauteeris Hardy esimeses raundis

Laupäeva õhtul Londonis toimunud sportliku vabavõitluse üritus UFC 120 polnud vaatamata peamatši võidule Inglise MMAle just parim päev. Enamik inglasi pidi maitsma kaotuskibedust, kuigi vastased olid vägagi võidetavast klassist.

Õhtu tuliseima raundi pakkusid publikule Carlos Condit ja Dan Hardy. Raundi lõpus toimunud löökidevahetuses oli Condit täpsem ja Hardy langes põrandale. Sellistes olukordades võis senise karjääri põhjal just Hardyt tugevamaks pidada.

Teine Inglise MMA-staar Michael Bisping küll võitis kindlalt Yoshihiro Akiyamat, aga särav tema esitus ei olnud. Pigem sai otsustavaks Akiyama passiivsus ja praktiliselt puuduv soov Bispingut maha viia. Akiyamal selliste esitustega UFCs pikalt tegutseda ei lasta. Bisping näitas selle matšiga järjekordselt, et kesktasemest ta UFCs kuidagi kaugemale ei jõua.

Taust tumedaks

Prantsuse raskekaallane Cheick Kongo ei suutnud üllatuslikult ameeriklase Travis Browne'i vastu rohkemat viigist. Oma osa oli viigis ka Kongo saadud hoiatusel, millega kaasnes punkti äravõtmine, aga siiski oleks vahepeal ka tiitlipretendentitega võistelnud Kongolt oodanud rohkem.

Inglise tulevikulootus John Hathaway jäi Mike Pyle'le üsna kindlalt alla saades püsti rohkem tabamusi ja jäädes korduvalt Pyle'i alla kinni. Teise raundi lõpus polnud kaugel ka kohtuniku poolt matši lõpetamine kui Hathaway jäi kinni Pyle triangelkägistusse ega suutnud ennast löökide eest kaitsta.

James Wilks tegi nõrga esituse Kanada sportlase Claude Patricku vastu ja kaotas otsusega. Otsustavaks said Patricku mahaviimised.

Matšide tulemused:
Fabio Maldonado võitis James McSweeneyt tehnilise nokaudiga (löögid) III raundis (0:48)
Spencer Fisher võitis Kurt Warburtoni otsusega (ühehäälne)
Paul Sass võitis Mark Holsti alistusega (triangel-kägistus) I raundis (4:45)
Rob Broughton võitis Vinicius Kappke de Quierozi alistusega (tagantkägistus) III raundis (1:43)
Alexander Gustafsson võitis Cyrille Diabatet alistusega (tagantkägistus) II raundis (2:41)
Claude Patrick võitis James Wilksi otsusega (ühehäälne)
Cheick Kongo viigistas Travis Browne'iga
Mike Pyle võitis John Hathawayd otsusega (ühehäälne)
Carlos Condit võitis Dan Hardyt nokaudiga (löök) I raundis (4:27)
Michael Bisping võitis Yoshihirot Akiyamat otsusega

 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).