Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus UFCs puuris kohtuvad laupäeval Davis ja Nogueira (VIDEO)

UFCs puuris kohtuvad laupäeval Davis ja Nogueira (VIDEO)

Laupäeval toimub USAs Seattles sportliku vabavõitluse liiga UFC Fight Night sarjas järjekordne üritus. Numbrilt on see juba kahekümne neljas. Peamatšis kohtuvad omavahel poolraskekaalu mehed Phil Davis ja Antonio Rogerio Nogueira. Neile sekundeerivad kergekeskkaallased Dan Hardy ja Anthony Johnson.

 

Phil Davise ja Antonio Rogerio Nogueira matšis saab kindlasti otsustavaks see, kumb meestest suudab oma tugevad küljed kohale viia. Phil Davis on füüsiliselt väga tugev ja domineeriva maadlusega sportlane. Nogueira tugevused on tema hea poks ja oskuslik maasvõitlus. Viimase rakendamine on Davise vastu üsna raske – tegutseda tuleb tõenäoliselt seljalt ja Davis oskab ennast hoida. Suuremad võimalused on Nogueiral Davis püsti üle poksida. Ilmselt on üheks tõenäolisemaks tulemuseks Davise otsusega võit, kus ta vastase korduvalt maha viib ja pealtasendist kontrollib. Tõenäosus, et Nogueira ennast maas alistada laseb, on üsna väike. Seega peab Phil Davis võidu saamiseks kolm raundi tugevat tööd tegema ja järelikult tekib Antonio Rogerio Nogueiral päris mitmeid võimalusi oma teravate käelöökide kohale viimiseks.

Taust tumedaks

Õhtu tähtsuselt teises matšis kohtuvad oma viimastes matšides kaotust maitsma pidanud mehed. Vastamisi on inglane Dan Hardy ja maadlustaustaga ameeriklane Anthony Johnson. Kuigi viimases matšis sai Hardy Carlos Conditi käest nokaudi, on tegu korralikku poksijaga ja võib öelda, et ka ülejäänud kaks distantsi on vajalikul tasemel. Anthony Johnson sai oma viimases matšis kaotuse Josh Koscheckilt. Kuna mõlemale mehele meeldib lööke vahetada, siis on päris suur tõenäosus, et tegu tuleb atraktiivsema matšiga kui seda on peamatš. Mõlema mehe käes on rammu, et teine magama saata ja tõenäoliselt sellist lõppu me just näeme. Kes võidab? Mees, kes karistab vastase eksimuse esimesena täpse löögiga.

Ürituse kõik matšid:
Phil Davis vs Antonio Rogerio Nogueira
Dan Hardy vs Anthony Johnson
Amir Sadollah vs DaMarques Johnson
Aaron Simpson vs Mario Miranda
John Hathaway vs Kris McCray
Leonard Garcia vs Chan Sung Jung
Alex Caceres vs Mackens Semerzier
Sean McCorkle vs Christian Morecraft
Mike Russow vs Jon Madsen
Michael McDonald vs Edwin Figueroa
Johny Hendricks vs Anthony Waldburger
Nik Lentz vs Waylon Lowe

 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).