Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Phil Davis oli Fight Nightil võidukas

Phil Davis oli Fight Nightil võidukas

Laupäeva õhtul USAs toimunud MMA-üritusel "UFC – Fight Night 24" olid peamatšis vastamisi poolraskekaallased Phil Davis ja Antonio Rogerio Nogueira. Seekord võisteldi Seattles ja kokku peeti üritusel 12 matši.

Phil Davis ja Antonio Rogerio Nogueira alustasid väga viigilise esimese raundiga. Mõlemad mehed suutsid kohale viia lööke. Davise mahaviimiskatsed suutis Nogueira nurjata. Teises ja kolmandas raundis paneb Davis oma maadlusoskuse maksma ja võtab täna õnnestunud mahaviimistele kohtunike ühehäälse otsusega võidu.

Ka õhtu teises matšis sai otsustavaks parem püstimaadlus. Esimeses raundis saatis Anthony Johnson Dan Hardy tugeva jalalöögiga põrandale. Hardy saab küll üles, aga Johnson paneb ta maha tagasi. Selle kaalu kohta väga suur ja tugev Johnson domineerib pealt-asendist raundi lõpuni. Ka teises raundis saab Jonson Hardy kohe maha ja selles asendis veedetakse sisuliselt kogu raund. Kolmaski raund ei erine kahest esimesest – peamiselt oma tugevat püstimaadlust kasutades võtab Johnson kindlalt raundivõidu. Ka varem on räägitud, et Hardyt takistab täielikku tippu tõusmast keskpärane maadlusoskus. See fakt sai taaskord kinnitust. Peab muidugi veelkord kordama, et Johnson on selle kaalu kohta väga suur ja tugev sportlane, kelle vastu oleksid hädas ka palju paremad maadlejad kui Hardy.

Muljetavaldavat maasvõitlust näitas kikkpoksitaustaga korealane Chan Sung Jung, kes kordusmatšis alistas sekund enne teise raundi lõppu Leonard Garcia. Alistusvõtteks oli suhteliselt harvaesinev selgroolukk "twister". Jung sai ka "õhtu alistuse" auhinna. "Õhtu nokaudiks" valiti Johny Hendricksi sootitus Anthony Waldburgeri vastu.


võitja kaotaja meetod raund aeg
1 Nik Lentz Waylon Lowe Alistus (giljotiinkägistus) 3 02:24
2 Aaron Simpson Mario Miranda Otsus (ühehäälne) 3 05:00
3 Johny Hendricks Anthony Waldburger Tehniline nokaut (löögid) 1 01:35
4 Christian Morecraft Sean McCorkle Alistus (giljotiinkägistus) 2 04:10
5 Michael McDonald Edwin Figueroa Otsus (ühehäälne) 3 05:00
6 John Hathaway Kris McCray Otsus (jagatud) 3 05:00
7 Mackens Semerzier Alex Caceres Alistus (tagantkägistus) 1 03:18
8 Mike Russow Jon Madsen Tehniline nokaut (arsti sekkumine) 2 05:00
9 Chan Sung Jung Leonard Garcia Alistus (twister) 2 04:59
10 Amir Sadollah DaMarques Johnson Alistus (küünarnukilöögid) 2 03:27
11 Anthony Johnson Dan Hardy Otsus (ühehäälne) 3 05:00
12 Phil Davis Antonio Rogerio Nogueira Otsus (ühehäälne) 3 05:00
 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).