Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Diaz peatas Daley esimeses raundis

Diaz peatas Daley esimeses raundis

Meie aja järgi täna varahommikul toimunud sportliku vabavõitluse liiga Strikeforce üritusel oli mängus kaks meistrivööd. Nick Diaz ja Paul Daley selgitasid välja, kes on väärilisem mees kandmaks kergekeskkaalu meistrivööd. Kergekaalus tegid sama Gilbert Melendez ja Tatsuya Kawajiri.

Paul Daley pani tšempion Diaze kohe esimese raundi algusest korraliku tule alla. Diazel tuli raundi jooksul mitu korda põrandal käia, nagu paljud ka ennustasid. Diaz näitas tõeliselt muljetavaldavat taastumisvõimet ja vastas täpsete löökidega. Kõigest kolm sekundit enne esimese raundi lõppu oli kohtunik sunnitud sekkuma kui Daley ei suutnud ennast enam põrandal lamades Diazi löökide vastu kaitsta. Esmapilgul tundus kohtuniku sekkumine ehk natuke enneaegne, aga see kahtlus hajus nähes kui väga vajas Daley pärast matši lõppu tooli tuge.

Teine tiitlimatš oli tunduvalt ühepoolsem. 2006 aastal Kawajirit otusega võitnud Gilbert Meledez ei soovinud seekord midagi kohtunike hooleks jätta. Tatsuya Kawajiri sai üle poksitud ja maas teravate küünarnukilöökidega matš lõpetatud. Melendes näitas selgelt, et tema areng on olnud väga korralik ja et ta tõesti väärib kohta maailma kergekaalu esinumbrite seas. Strikeforce's võib mehele vastaste leidmisega varsti raskusi tulla.

Üllatuse valmistas Keith Jardine, kes kõigest natuke üle nädalase etteteatamisega võttis vastu matši endise poolraskekaalu meistri Gegard Mousasi vastu ja võitles välja viigi. Mousasi poks oli silmnähtavalt parem, aga lõplikult ta paremust maksma panna ei suutnud. Jardine sooritas terve matši jooksul edukalt mahaviimisi ja kindlasti oli viigis oma osa ka punktil, mille Mousasi esimeses raundis keelatud tehnika sooritamise tõttu kaotas.


võitja kaotaja meetod raund aeg
1 Casey Ryan Paul Song Alistus (triangelkägistus) 1 01:39
2 Rolando Perez Edgar Cardenas Otsus (ühehäälne) 3 05:00
3 Herman Terrado A.J. Matthews Nokaut (käelöök) 1 04:16
4 Joe Duarte Saad Awad Submission (Armbar) 2 02:45
5 Virgil Zwicker Brett Albee Tehniline nokaut (löögid) 1 01:46
6 Robert Peralta Hiroyuki Takaya Otsus (jagatud) 3 05:00
7 Shinya Aoki Lyle Beerbohm Alistus (kaelalukk) 1 01:33
8 Gegard Mousasi Keith Jardine VIIK 3 05:00
9 Gilbert Melendez Tatsuya Kawajiri Tehniline nokaut (küünarnukilöögid) 1 03:14
10 Nick Diaz Paul Daley Tehniline nokaut (löögid) 1 04:57
 
Külastan portaali, et:
 

NB! Kehtivad endise Paranoidi foorumi kasutajad/paroolid. (Väga kaua kasutamata paroolid tuleb uuendada "Parool ununes" lingi abil).