Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Miller alistus Bispingile kolmandas raundis

Miller alistus Bispingile kolmandas raundis

sportlik vabavõitlusMöödunud ööl toimus Las Vegases UFC  sportliku vabavõitluse üritus "The Ultimate Fighter 14 Finale". Tegemist oli tõsieluseriaali "The Ultimate Fighter 14" finaalüritusega. Sellel hooajal selgitati paremad välja sulgkaalus ja kukk-kaalus ning finaalüritust kroonis treenerite omavaheline mõõduvõtt.

Treeneriteks olid seekord inglane Michael Bisping ja ameeriklane Jason Miller. Kui saates oli keskmiselt edukam Milleri meeskond, siis treenerite omavahelisel jõukatsumisel polnud Millerist Bispingile vastast. Milleri poks oli lohakas, Bispingit üle maadelda korralikult ei õnnestunud ja lõpuks lõppes ka võhm. Kolmandas raundis tuli Milleril vastu võtta kaotus läbi tehnilise nokaudi.

Sulgkaalu finaalis kohtusid omavahel Brasiiliast pärit Diego Brandao ja ameeriklane Dennis Bermudez. Bermudez oli saatest saadik arenenud ja sai Brandao raevuka löömisega üsna hästi hakkama. Isegi nii hästi, et saatis Brandao kontralöögiga põrandale ja matši lõpetamine polnud kaugel. Maas aga läks Dennis Bermudez lohakaks ning Diego Brandao suutis matši lõpetada kiire käelukuga. Seega lepingu UFCga ja the Ultimate Fighteri tiitli sulgkaalus sai sellel hooajal endale Diego Brandao.

Kukk-kaalu finaalis kohtusid maadlustaustaga ameeriklased John Dodson ja T.J. Dillashaw. Ka selles finaalis ei läinud parema mehe selgitamiseks rohkem kui üks raund. Dodson lõpetas matši löökidega juba enne kahe minuti möödumist ja UFC leping oli tema.


võitja kaotaja meetod raund aeg
1 Bryan Caraway Dustin Neace Alistus (tagantkägistus) 2 03:38
2 Steven Siler Josh Clopton Otsus (ühehäälne) 3 05:00
3 Roland Delorme Josh Ferguson Alistus (tagantkägistus) 3 00:22
4 John Albert Dustin Pague Tehniline nokaut (löögid) 1 01:09
5 Marcus Brimage Stephen Bass Otsus (ühehäälne) 3 05:00
6 Johnny Bedford Louis Gaudinot Tehniline nokaut (löögid) 3 01:58
7 Tony Ferguson Yves Edwards Otsus (ühehäälne) 3 05:00
8 John Dodson T.J. Dillashaw Tehniline nokaut (löögid) 1 01:54
9 Diego Brandao Dennis Bermudez Alistus (käelukk) 1 04:51
10 Michael Bisping Jason Miller Tehniline nokaut (löögid) 3 03:34