Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju 9 profikaart: võitlejad kuuest riigist

Raju 9 profikaart: võitlejad kuuest riigist

Raju 914. aprillil toimub Tallinnas Kalevi Spordihallis Eesti suurim võitlusspordiüritus MMA Raju 9. Raju toob pealtvaatajateni Eesti võitlusspordi paremiku, kus kokku astuvad puuri võitlejad kuuest riigist – Eestist, Prantsusmaalt, Poolast, Soomest, Lätist ja Leedust. Samuti on pealtvaatajatel võimalik tasuta kaasa elada päevasele amatööride võistlusele.

"Eesti sportliku vabavõitluse tase on paari aastaga jõudnud sinnamaale, et saame korraldada täielikult profimatšidest koosneva võistluse. Oleme Raju 9 kaardile kokku saanud väga tugevad ja mitmekülgsed sportlased, kus on nii tempokaid püstivõitlejaid kui ka mitmekülgseid ja jõulisi maadlejaid," rääkis õhtusest peaüritusest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Sissejuhatus vabavõitluse nädalavahetusse algab sportlaste avaliku kaalumisega reedel kell 18. Raju laupäevase võistluspäeva juhatab sisse amatöörsportlaste võistlus kell 12.30, kuhu kõigile huvilistele on sissepääs tasuta," lisas Tõnissaar.

Raju 9-l on võistlustules Eesti võitlusspordi eliit: Alik Tseiko, Lauri Ülenurm, Andrei Manzolo, Jass Murutalu, Ilja Drovnjashin, Lauri Mägi ja Jüri Jõgiste. Lisaks toimub esamakordselt Eestis naiste profimatš, kus Eestit esindab Pärnu võitlejanna Helin Paara.

Päevane amatöörüritus algab kell 12:30 ja on pealtvaatajatele tasuta. Õhtune põhiüritus algab kell 19:00 ning pileteid võistlusele on võimalik osta Piletilevist, Statoilidest ja www.piletilevi.ee