• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Karate Mageramov tuli Eesti absoluutseks meistriks karates

Mageramov tuli Eesti absoluutseks meistriks karates

Laupäeval, 12. novembril toimus Tartus karatevõistlus Falco Cup, mille käigus selgitati välja Eesti parimad karatekad. Meeste absoluutkaalus võitis Amid Mageramov (Jyoshinmon). Naistest võitis absoluutkaalus Kristin Tölpt (Nüke).

Mageramovi vastaseks turniiri avaraundis oli 2010. aasta Põhjamaade meister karates Lauri Mengel, poolfinaalis alistas Mageramov Eduard Aleksandrovi. Finaalis läks Mageramov vastamisi Marko Pähklimäega, kes pidi lõpuks tunnistama Mageramovi paremust. Kolmanda koha meeste absoluutkaalus sai Eduard Aleksandrov.

Klubidest oli kõige edukam Jyoshinmon (12 kulda, 5 hõbedat, 3 pronksi), järgnesid Budo (7 kulda, 2 hõbedat, 4 pronksi) ja Keiko (4 kulda, 2 hõbedat, 1 pronks).

Detailsete võistlustulemustega saab lähemalt tutvuda Eesti Karateföderatsiooni (EKF) kodulehel.