Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Toimus sportliku vabavõitluse üritus MMA Raju 5

Toimus sportliku vabavõitluse üritus MMA Raju 5

Laupäeval toimus Kalevi spordihallis Eesti suurima mma-sarja üritus MMA Raju 5. Sportlasi oli kokku neljast riigist ja võistluspäev koosnes kahest üritusest.

Raju 5 õhtuse põhiürituse tulemused:
1. -84 kg (C klass): Andrus Joa (Saue Taipoksiklubi) vs Kristjan Kadak (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Andrus Joa (Saue Taipoksiklubi) tehnilise nokaudiga (jalalöögid) II raundis (1:14)

2. -77 kg (C klass): Lasse Äijö (GB Gym, Soome) vs Ilja Drovnjashin (Dvigatel / 3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Ilja Drovnjashin (Dvigatel / 3D Treening, Tallinn) otsusega (enamuse otsus)

3. -65 kg (C klass): Eimantas Grazulis (The Knight of Plunge, Leedu) vs Jüri Jõgiste (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Jüri Jõgiste (3D Treening, Tallinn)  alistusega (kolmnurk-kägistus) III raundis (1:55)

4. +93 kg (C klass): Saku Heikkola (Heracles Valkeakoski, Soome) vs Ott Tõnissaar (Elustreening Eesti, Tartu)
VÕITJA: Ott Tõnissaar (Elustreening Eesti, Tartu) otsusega (ükshäälne otsus)

5. -70 kg (B klass): Mirkko Moisar (Tallinna Taipoksiklubi, Team Moisar) vs Henri Hiiemäe (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Henri Hiiemäe (MMAces, Pärnu) alistuega (käelukk) I raundis (2:38)

6. -77 kg (B klass): Sergej Gulakov (San-Da, Läti) vs Dmitri Ivanov (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Sergej Gulakov (San-Da, Läti) alistusega (käelukk) I raundis (1:00)

7. +93 kg (B klass): Deniss Smoldarev (Estonian Academy of Kickboxing, Tallinn) vs Alik Tseiko (Audentes / 3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Deniss Smoldarev (Estonian Academy of Kickboxing, Tallinn) tehnilise nokaudiga (vigastus) II raundis (0:26)

8. -65 kg (B klass): Arvydas Zilius (The Knight of Plunge, Leedu) vs Jorgen Matsi (Elustreening Eesti, Tartu)
VÕITJA: Jorgen Matsi (Elustreening Eesti, Tartu) otsusega (ükshäälne otsus)

Raju 5 päevase eelürituse tulemused:
1. -65 kg (C klass): Jari Helenius (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Tõnis Maipuu (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Tõnis Maipuu (MMAces, Pärnu) tehnilise nokaudiga (löögid) II raundis (2:25)

2. -77 kg (C klass): Ville Koskinen (Edge Vantaa / Pancrase Vantaa, Soome) vs Joel Kongi (MMA Rakvere)
VÕITJA: Ville Koskinen (Edge Vantaa / Pancrase Vantaa, Soome) tehnilise nokaudiga (vastase loobumine) I raundis (3:00)

3. -65 kg (C klass): Samuli Heikkilä (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Kristian Tamminen (Sisu Gym, Soome)
VÕITJA: Samuli Heikkilä (Edge Vantaa / Pancrase Vantaa, Soome) otsusega (ükshäälne otsus)

4. -93 kg (C klass): Timo Kolehmainen (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Alari Mätas (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Alari Mätas (3D Treening, Tallinn) tehnilise nokaudiga (vastase loobumine) II raundis (1:07)

5. -77 kg (C klass): Mika Hämäläinen (Sisu Gym, Soome) vs Kaido Karula (Elustreening Eesti, Tartu)
VÕITJA: Mika Hämäläinen (Sisu Gym, Soome) otsusega (ükshäälne otsus)

6. -93 kg (C klass): Teemu Häkkinen (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Andres Laanemägi (SK Tugev Tahe)
VÕITJA: Teemu Häkkinen (Edge Vantaa / Pancrase Vantaa, Soome) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (2:02)

7. -77 kg (C klass): Oliver Paukson (Elustreening Eesti, Tartu) vs Kaspar Kraav (Elustreening Eesti, Tartu)
VÕITJA: Kaspar Kraav (Elustreening Eesti, Tartu) alistusega (tagantkägistus) I raundis (2:25)

8.  -84 kg (C klass): Jukka Kuisma (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Ranno Laur (Haapsalu)
VÕITJA: Ranno Laur (Haapsalu) otsusega (ükshäälne otsus)

9. +93 kg (C klass): Saku Heikkola (Heracles Valkeakoski, Soome) vs Mikk Vainula (Palermo, Rakvere)
VÕITJA: Saku Heikkola (Heracles Valkeakoski, Soome) alistusega (käelukk) I raundis (0:53)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?