Raskesport.ee

• Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Taipoks / kikkpoks Andrei Manzolo ja Denis Smoldarev võitsid WAKO EM-il pronksmedalid

Andrei Manzolo ja Denis Smoldarev võitsid WAKO EM-il pronksmedalid

kikkpoksi matš20.-23.10.2010 Bakuus toimunud WAKO Euroopa Meistrivõistlustel võitsid Eesti kikkpoksijad Andrei Manzolo ja Denis Smoldarev pronksmedalid. Andrei võistles kaalus kuni -91kg K-1 reeglite järgi ja võitis kaks matši - prantslast ning tšehhi, jõudes sellega finaali, kuid oli sunnitud raskes võitluses alla vanduma aserbaidžaanile.

Denis võitis hispaanlast kuid kaotas itaallasele.  Mõlemad sportlased treenivad klubis Estonian Academy of Kickboxing. Eesti koondise peatreener  Dmitri Vorobjovi ütles: “Andrei ja Deniss võistlesid väärikalt ning saavutasid väga hea tulemuse, mis on tugev motiiv edaspidiseks nii neile kahele võistlejale kui ka teistele EAK-s treenivatele sportlastele.”

Andrei Manzolo sõnul oli võistlejate tase ühtlane ning ringis otsustati võitja viimastel sekunditel.

WAKO on 1976 aastal loodud kicboxingu organisatsioonide liit, mis koondab enam kui 15 000 klubi üle maailma ning on maailma vanim ja suurim omataoline organisatsioon.