Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Tõnissaare vastane vahetus

Tõnissaare vastane vahetus

Foto: mma.eeJuba sel laupäeval, 3. märtsil Venemaal matši pidava Eesti vabavõitleja Ott Tõnissaare (6 võitu, 0 kaotust) vastane vahetus viimasel hetkel. Uueks vastaseks on Sergei Goljajev (19 võitu, 10 kaotust). Tõnissaare esialgne vastane Mihail Maljutin (21 võitu, 9 kaotust) langes välja haiguse tõttu.

Sergei Goljajev (30) on oma profikarjääri jooksul pidanud 29 matši. Sengoku veterani suurimaks saavutuseks on kahtlemata võit Takanori The Fireball Kid Gomi üle 2008. aastal. Lisaks sellele on Goljajev kahekordne Venemaa meister taipoksis, mis teeb temast väga ohtliku püstivõitleja. Vaatamata taipoksi taustale on mees oma võitudest kümme võtnud läbi vastase alistamise luku või kägistusega.

“Eks see väikese üllatusena tuli, aga võitlusspordis juhtub taolisi asju päris sageli, “ kommenteeris eesootavat võistlust Eesti võitleja ja MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. “Uue vastase nõrgad kohad peaksid minu tugevuste - maadluse ja maasvõitlusega - sobima paremini, aga samas on nokaudi oht suurem kui esialgse vastase puhul. Samuti keskendusime 9-nädalase ettevalmistuse jooksul võitlemiseks endast lühema vastasega, uus vastane on minust aga 7-8 cm pikem. Sellele vaatamata on üheksa nädalat tugevalt trenni tehtud ja dieeti peetud, ettevalmistus on olnud väga korralik,” lisas Tõnissaar.

Allikas: mma.ee