• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Karate Tanel Paabo võitis WKF Karate noorte karikavõistlusel esikoha

Tanel Paabo võitis WKF Karate noorte karikavõistlusel esikoha

6. kuni 8. juulil toimus Kreekas, Korfu saarel Maailma Karate Föderatsiooni (WKF) Karate 1 noorte karikavõistlus (Karate 1 Youth Cup 2012).

Tanel Paabo saavutas kadettide üle 70 kg kumites esikoha. Taneli esimese ringi vastaseks azerbadžaanlane Vali Valiyev keda Tanel võitis 8:0, järgmisena alistas Tanel egiptlase Ahmed Mahrousi 8:0, seejärel 4:0 austerlasest Kai Schablingeri. Finaal egiptlase Adham Alfikyikiga lõppes 1:1 viigiga, seejärel tuli kohtunike hääletus, mis andis 3:2 võidu Tanel Paabole.

Antud võistlusel sai Egiptus 14 kuldmedalit, teisele kohale tuli Hong Kong 2 kullaga ja kolmandaks Itaalia samuti kahe kullaga. Eestile kanti tabelisse kuues koht ühe kulla eest. Kokku sai medali 19 riiki.

Võistlustulemustega saab lähemalt tutvuda siin.

Allikas: Eesti Karate Föderatsioon