Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Maadlus Ardo Arusaar Kristjan Palusalu mälestusvõistlustel taas rivis

Ardo Arusaar Kristjan Palusalu mälestusvõistlustel taas rivis

Järgmisel nädalavahetusel, 26. oktoobril toimuvad Tallinnas Kalevi Spordihallis 26. Kristjan Palusalu  mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses, mis toovad maadlejaid võistlema paljudest välisriikidest.

Võistlustel teeb kaasa ka pikalt vigastusega kimpus olnud Londoni olümpiamängudel poolraskekaalus  8. koha saavutanud Ardo Arusaar.

Kristjan Palusalu 105. sünniaastapäeva auks on võistlustel kohal ka Eesti Spordimuuseumi temaatiline näitus ning juba traditsiooniliselt leiab Eesti spordikuulsuste pargis aset Kristjan Palusalu ausamba juures mälestushetk. Võistluste avamisel esitab Eesti Vabariigi hümni koos Kaitseväe orkestriga noor andekas laulja Tuuli Rand.

Võistlusi austab oma kohalolekuga ka Kristjan Palusalu tütar Helle Palusalu.

Kristjan Palusalu tütre Helle Palusalu sõnul oleks tema isal kindlasti hea meel, et Kristjan Palusalu nimelised mälestusvõistlused toimuvad. „Omal ajal Georg Lurichi võistluste valguses küsisin isalt, et mis ta arvab, kas kunagi tema nimelised võistlused ka tulevad, vastas ta, et oh vaevalt,“ tundis tütar Helle rõõmu, et nii siiski ei läinud. Ainult ühelt isa mälestusvõistluselt puuduma pidanud tütar Helle lisab veel: „See on hinge ülendav, et võistlused toimuvad juba nii pikka aega, tuues kokku maadlejaid lisaks Eestile ka teistest riikidest. Suur tänu korraldajatele!“

Võistluspäeva kava:

12.00 – 14.00 Eelringid kõikides kehakaaludes -55; -60; -66; -74; -84; -96; -120 kg

14.00 Mälestushetk Kristjan  Palusalu ausamba juures

15.00 - 15.15 Võistluste pidulik avamine

15.15 - 16.30 Finaalid ja autasustamised kõikides kehakaaludes

Rohkem infot: http://maadlusliit.ee/est/uudised/176/xxvi-kristjan-palusalu-malestusvoistlused

 

Kuum kaup poes

Giant Püksid
Giant Püksid
(Püksid)

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?