Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Toimus seitsmes 3D Liiga

Toimus seitsmes 3D Liiga

Laupäeval toimus Tallinnas Sisekaitseakadeemia poksisaalis juba järjekorras seitsmes sportliku vabavõitlus üritus "3D Liiga". Matše peeti D- ja C-klassi amatöörreeglite järgi. Ringi astus kokku 18 sportlast.

Tulemused:

1. -70,1 kg (D-klass): Kaido Kuusküll (Vabavõitlus Kuressaare) vs Ragnar Niine (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Ragnar Niine (3D Treening, Tallinn) kohtunike otsusega (ühehäälne)

2. -93 kg (D-klass): Tanel Harak (3D Treening, Tallinn) vs Ari Matti Mustonen (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Tanel Harak (3D Treening, Tallinn) kohtunike otsusega (enamuse)

3. -120 kg (D-klass): Sander Bubnov (Vabavõitlus Kuressaare) vs Robert Nool (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Robert Nool (3D Treening, Tallinn) alistusega (tagantkägistus) II raundis (02:58)

4. -70,1 kg (C-klass): Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn) vs Mairo Uussaar (Vabavõitlus Kuressaare)
VÕITJA: Mairo Uussaar (Vabavõitlus Kuresaare) kohtunike otsusega (ühehäälne)

5. -77,1 kg (C-klass): Allan Tobi (Võimla, Tartu) vs Herman Vesiaid (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Allan Tobi (Võimla, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne)

6. -77,1 kg (C-klass): Ronald Sookael (Tabasalu Taipoksi Klubi) vs Taavi Sööt (3D Treening)
VÕITJA: Ronald Sookael (Tabasalu Taipoksi Klubi) TKO (vigastus) I raundis (00:29)

7. -93 kg (C-klass): Danila Kukota (SK Dvigatel, Tallinn) vs Tanel Tiks (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Danila Kukota (SK Dvigatel) alistusega (käelukk) III raund (2:20)

8. -93 kg (C-klass): Kaiko Kell (3D Treening, Tallinn) vs Markus Kärner (3D Treening, Tallinn)
TULEMUS: viik kohtunike otsusega (enamuse)

9. -77,1 kg (C-klass): Kaspar Kraav (Võimla, Tartu) vs Märten Nurm (Vabavõitlus Kuressaare)
VÕITJA: Märten Nurm (Vabavõitlus Kuressaare) kohtunike otsusega (ühehäälne)


3D Liiga⁷ PARIMA LAHINGU tunnustusega auhinnakarikad said C-klassis meelelahutusliku matši teinud Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn) ja Mairo Uussaar (Vabavõitlus Kuressaare).

3D Liiga⁷ PARIMA VÕIDU auhinnakarika sai viimasel hetkel tehtud tagantkägistuse eest Robert Nool (3D Treening).

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?