Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Eesti Maadlusliit tunnustas 2015. aasta parimaid

Eesti Maadlusliit tunnustas 2015. aasta parimaid

Foto: maadlusliit.eeTäna, 16. detsembril toimus Tallinnas, Euroopa Hotellis Eesti Maadlusliidu parimate sportlaste ja treenerite tunnustamine. Üritusele olid kutsutud 2015. aasta parimad sportlased ja treenerid. Samuti osalesid maadlusveteranid eesotsas kahekordse maailmameistri August Englasega ning Eesti Maadlusliidu toetajad ja partnerid. Ürituse avas Eesti Maadlusliidu president Priit Piilmann, kes tegi kokkuvõtte 2015. aasta maadlushooajast.

Parimaks naismaadlejaks arvestuses tunnistati MM-i pronks ja U-23 EM-i hõbe, Rio OM-ile juba kvalifitseerunud Epp Mäe. Parima naismaadleja treener on Ahto Raska.

Parima kreeka-rooma maadleja tiitli pälvis taas kahekordne maailmameister ja Londoni OM-i hõbe  Heiki Nabi, kes tänavu tuli EM-il pronksile ja sõjaväelaste Maailma Mängudel kullale. Parima kreeka-rooma maadleja treeneri tiitli pälvisid kaks Heiki Nabi treenerit: Henn Põlluste ja Aleksander Jairus.

Vabamaadluses oli parim EM-i 8. koht Aleksei Baskakov ja parima vabamaadleja treener Aleksei Hapov.

Parimaks naistemaadluse juunioriks tunnistati juunioride EM-i  ja U-23 EM-i 5. koht Anastassia Krasnova ja tema treener Andrei Jevsejev.

Juunioride arvestuses tunnistati parimaks kreeka-rooma maadluses Kevin Baumann ning vabamaadluses Aimar Andruse.

Sama võistlusklassi parimaks kreeka-rooma treeneriks tunnistati Marger Pormann ja vabamaadluse treeneriks Arved Külanurm.

Kadettide arvestuses tunnistati parimaks kreeka-rooma maadlejaks kadettide EM 5.koht Jegor Jakovlev ja vabamaadluses Kevin Ervald.

Sama võistlusklassi parimaks kreeka-rooma maadluse treeneriks tunnistati Allan Vinter ja vabamaadluse treeneriks Rain Aleksandrov.

Veteranide arvestuses oli sellel aastal parim veteranide maailmameister Olev Kiirend.

Klubide arvestuses oli sellel aastal parim kreeka-rooma maadlusklubi Märjamaa MK Juhan ja parimaks vabamaadlusklubiks Põltsamaa SK Nipi. Parimaks naistemaadlusklubiks tunnistati Tapa SK.

 

Kuum kaup poes

UFC 147 RIO Venum
UFC 147 RIO Venum
(Püksid)

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?